رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 26 May
  • سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
  • کد خبر : 36697
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «آبی مایل به صورتی» دوباره به صحنه تئاتر می‌آید

عاطفه رضوی، بازیگر تئاتر از حضور مجدد خود در اجرای نمایش «آبی مایل به صورتی» خبر داد و گفت: این نمایش با اقبال خوبی دو سال پیش روبه رو شد و قرار است دو مرتبه نیز اجرا شود. نمایش «آبی مایل به صورتی» به کارگردانی و نویسندگی ساناز بیان قرار است برای دومین بار به […]

عاطفه رضوی، بازیگر تئاتر از حضور مجدد خود در اجرای نمایش «آبی مایل به صورتی» خبر داد و گفت: این نمایش با اقبال خوبی دو سال پیش روبه رو شد و قرار است دو مرتبه نیز اجرا شود.

نمایش «آبی مایل به صورتی» به کارگردانی و نویسندگی ساناز بیان قرار است برای دومین بار به صحنه تئاتر بیاید.

«آبی مایل به صورتی» دو سال پیش در سالن پالیز اجرا شد و مورد اقبال عموم قرار گرفت. امسال نیز قرار است در تماشاخانه سپند اجرا شود.

عاطفه رضوی یکی از بازیگران این نمایش عنوان کرد: خوشبختانه این نمایش اجرای موفقی سال ۹۶ داشت و به همین جهت به اجرای مجدد رسید.

وی با اشاره به اینکه کاراکترش را در این کار دوست داشته، گفت: طبیعتا وقتی کاری دو مرتبه یا برای بار چندم به اجرا می‌رسد، نشان می‌دهد که موفق بوده و بازیگران و عوامل از آن راضی بوده‌اند. امیدواریم این بار نیز این کار به اقبال عموم دست یابد.

رضوی اظهار داشت: نمایش دیگری نیز در دست کار دارم؛ منتها چون هنوز تکلیف اجرایش مشخص نشده، درباره آن چیزی نمی‌گویم و احتمال زیاد پس از «آبی مایل به صورتی» به اجرا خواهد رسید.

بازیگران این نمایش دو سال قبل نسیم ادبی، آناهیتا اقبال نژاد، مرضیه بدرقه، عاطفه رضوی، امید سلیمی، بهنام شرفی، محمدهادی عطایی، گیتی قاسمی، ستایش محمودی، امین میری و آذین نظری بودند و حال بازیگرانی چون آیه کیان‌پور به کار اضافه شده‌اند و نام نسیم ادبی و گیتی قاسمی بین بازیگران این دوره نیست.

موضوع این نمایش روایتی از یک تغییر جنسیت است که در نوع خود یک هنجارشکنی اجتماعی بر صحنه تئاتر محسوب می‌شود و قرار است خرداد ماه به اجرا برسد.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار