رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۱
  • 2019 Tuesday 12 November

کمپانی پارامونت پیکچرز حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر قسمت جدید فیلم Terminator (ترمیناتور) را منتشر کرده است. در این تریلر شاهد معرفی شخصیت‌های جدید این مجموعه هستیم که سرانجام یکی از نظریه‌های این قسمت نیز تایید شد. در این تریلر شخصیت جدید گریس با بازی مکنزی دیویس، به‌عنوان یک شخصیت نیمه انسان و نیمه ترمیناتور معرفی […]

کمپانی پارامونت پیکچرز حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر قسمت جدید فیلم Terminator (ترمیناتور) را منتشر کرده است.

در این تریلر شاهد معرفی شخصیت‌های جدید این مجموعه هستیم که سرانجام یکی از نظریه‌های این قسمت نیز تایید شد. در این تریلر شخصیت جدید گریس با بازی مکنزی دیویس، به‌عنوان یک شخصیت نیمه انسان و نیمه ترمیناتور معرفی می‌شود که باید از دنی راموس در برابر ترمیناتور جدید با بازی گابریل لونا دفاع کند که بسیار پیشرفته است و تهدید بزرگی نمایش داده می‌شود که از هیچ کاری برای رسیدن به اهداف خود چشم پوشی نمی‌کند. همچنین در طول تریلر شاهد بازگشت سارا کانر با بازی لیندا همیلتون نیز هستیم که ظاهرا هدف پنهانی دارد و تمرکز بیشتر این تریلر روی بازگشت او و معرفی گریس است. شما در ادامه می‌توانید اولین تیزر تریلر فیلم Terminator: Dark Fate را از صفحه رسمی پارامونت پیکچرز در یوتیوب تماشا کنید.

همچنین برای لحظاتی کوتاه شاهد بازگشت T-800 با بازی آرنولد شوارزنگر، هستیم که ظاهرا سازندگان قصد ندارند تمامی برگ‌های برنده خود را در این تریلر به نمایش بگذارند. با اینکه شاید آرنولد حضور کوتاهی را در اولین تیزر تریلر فیلم Terminator: Dark Fate داشت، اما مجله امپایر یک تصویر اختصاصی از فیلم Terminator 6 (ترمیناتور ۶) را منتشر کرده که در آن شاهد حضور آرنولد هستیم.

آرنولد شوارزنگر در نقش ترمیناتور، لیندا همیلتون در نقش سارا کانر، مکنزی دیویس در نقش گریس، گابریل لونا در نقش ترمیناتور، ناتالیا ریز در نقش دنی راموس، دیگو بونتا، تریستان اوجوا، انریکه آرسه و آلیسیا بوراچرو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Terminator: Dark Fate حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی قسمت جدید فیلم Terminator بر عهده تیم میلر، کارگردان فیلم Deadpool (ددپول) بوده است. جیمز کامرون، کارگردان دو قسمت ابتدایی فیلم ترمیناتور پس از سال‌ها بار دیگر به عنوان تهیه کننده در این فیلم بازگشته است.

فیلم Terminator: Dark Fate برای اکران در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

 

 

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار