رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November

فیلم سینمایی «دایان» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور در بخش رقابتی هفتمین جشنواره بین‌المللی «دهوک» عراق به نمایش در می‌آید. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلم سینمایی «دایان» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور محصول سازمان سینمایی حوزه هنری که به موضوع ترس و وحشت اقدامات گروه تروریستی داعش در […]

فیلم سینمایی «دایان» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور در بخش رقابتی هفتمین جشنواره بین‌المللی «دهوک» عراق به نمایش در می‌آید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، فیلم سینمایی «دایان» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور محصول سازمان سینمایی حوزه هنری که به موضوع ترس و وحشت اقدامات گروه تروریستی داعش در کردستان می‌پردازد، در بخش رقابتی هفتمین جشنواره بین‌المللی «دهوک» اقلیم کردستان کشور عراق به نمایش در می‌آید.

فیلم سینمایی «دایان» پیش از این در بیست‌و‌هفتمین دوره جشنواره «لاو ایز فولی» بلغارستان، جشنواره بین‌المللی فیلم «ترتیو میلنیوم»، شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «چنای»، بیست‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «سنگاپور» و پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» به نمایش در آمده بود که ناصر بابائیان برای بازی در این فیلم توانست تندیس بهترین بازیگر جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را از آن خود کند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دایان» روایتی از اسارت قریب به چهار هزار پناهجوی زنی ست که در جریان جنگ هرگز نتوانستند دیگر به خانواده‌هایشان در آن سوی مرزها ملحق شوند و در این راه بسیاری از این خانواده‌ها در دل بحران مجبور به انتخاب و تصمیم شدند…

هفتمین جشنواره بین‌المللی «دهوک» از ۱۸ الی ۲۵ شهریورماه در شهر دهوک اقلیم کردستان کشور عراق در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار