رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۹ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 9 August

سریال خاطره‌برانگیز «عقیق» پس از اتمام پخش مجموعه «کتاب‌فروشی هدهد» از سه‌شنبه ۲۱ آبان روی آنتن آی‌فیلم۲ می‌رود. به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، سریال دهه‌شصتی «عقیق» به‌کارگردانی حمید تمجیدی برای مخاطبان این شبکه در افغانستان و تاجیکستان به نمایش گذاشته می‌شود. این مجموعه تلویزیونی بر اساس زندگی واقعی بانویی است که به‌عنوان […]

سریال خاطره‌برانگیز «عقیق» پس از اتمام پخش مجموعه «کتاب‌فروشی هدهد» از سه‌شنبه ۲۱ آبان روی آنتن آی‌فیلم۲ می‌رود.

به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی شبکه آی‌فیلم، سریال دهه‌شصتی «عقیق» به‌کارگردانی حمید تمجیدی برای مخاطبان این شبکه در افغانستان و تاجیکستان به نمایش گذاشته می‌شود.

این مجموعه تلویزیونی بر اساس زندگی واقعی بانویی است که به‌عنوان دامدار نمونه شناخته شده بود. ربابه دهقان با وجود مشکلات فراوان و مخالفت فرزندان که زندگی شهری را ترجیح می‌دهند، در یکی از روستاهای اطراف اراک، یک گاوداری احداث کرده و در اطراف آن نیز یک مزرعه علوفه ایجاد کرد.

فریده سپاه‌منصور، علی‌اصغر گرمسیری، دانیال حکیمی، محبوبه بیات، کمند امیرسلیمانی، غلامرضا طباطبایی، فریبا کوثری، پرستو گلستانی، مهری ودادیان، سیامک اطلسی، مهدی صباغی و اصغر توسلی در این مجموعه نقش‌آفرینی کرده‌اند.

«عقیق» هر روز ساعت ۱۶ به‌وقت تهران، ۱۷ به‌وقت کابل و ۱۷:۳۰ به‌وقت دوشنبه تاجیکستان راهی آنتن می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار