رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۲۲ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 12 August

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از ادامه اکران فیلم «خانه پدری» خبر داد. بعد از توقیف فیلم «خانه پدری» به دستور دادستانی، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از ادامه اکران فیلم «خانه پدری» خبر داد. «طباطبایی نژاد» درباره رفع توقیف فیلم گفته است که الان نامه دادستانی تهران مبنی بر رفع توقیف این فیلم را […]

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از ادامه اکران فیلم «خانه پدری» خبر داد.

بعد از توقیف فیلم «خانه پدری» به دستور دادستانی، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از ادامه اکران فیلم «خانه پدری» خبر داد.

«طباطبایی نژاد» درباره رفع توقیف فیلم گفته است که الان نامه دادستانی تهران مبنی بر رفع توقیف این فیلم را دریافت کردیم.

«سید محمد مهدی طباطبایی‌نژاد» با قدردانی از تدبیر ریاست محترم قوه قضائیه جهت دستور ویژه رسیدگی برای رفع توقیف فیلم «خانه پدری» اظهار کرد: بدون شک این تدبیر ایشان و همکاری‌های مسئولان قوه قضاییه در اجرای آن به انسجام و همدلی جامعه سینمایی کشور کمک می‌کند.

وی ادامه داد: از اولین ساعاتی که این اتفاق برای فیلم افتاد وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، شخصا موضوع را دنبال کردند و رایزنی‌های لازم با رئیس محترم قوه قضائیه انجام شد و با همت ایشان به نتیجه رسید. از آقای «کیانوش عیاری» هم سپاسگزاریم که در سه چهار روز اخیر همراهی‌های لازم را معمول داشتند که به اکران مجدد فیلم کمک کرد.

معاون سازمان سینمایی با بیان اینکه نمایش «خانه پدری» مثل سابق با رده‌بندی سنّی ۱۵+ و محدودیت سالن نمایش از امشب ادامه پیدا می‌کند گفت: فروش بلیت این فیلم از ساعاتی دیگر مجدداً در سامانه فروش برخط بلیت، فعال خواهد شد.

به‌نظر می‌رسد که باتوجه به وجود صحنه دلخراش قتل در فیلم که منجر به توقیف شده بود و نظر به همراهی «کیانوش عیاری» در جهت رفع توقیف، فیلم با اصلاحیه یا حذف صحنه‌های دلخراش همراه است. اما سوالی که هنوز باقی است چرایی عدم اصلاحیه‌هایی است که قرار بود در اکران این فیلم اعمال شود در ابتدا انجام نشد و منجر به توقیف فیلم شد.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار