رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 11 August

«صورت‌های بی‌چهره»، «زندگی لزج» و «امتحان» در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه لندن حضور دارند. به‌ گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «صورت‌های بی‌چهره» به‌کارگردانی حسام رحمانی، «زندگی لزج» به‌نویسندگی وکارگردانی محسن مهری و «امتحان» به‌کارگردانی سونیا حداد در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه لندن در بخش New […]

«صورت‌های بی‌چهره»، «زندگی لزج» و «امتحان» در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه لندن حضور دارند.

به‌ گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم‌های کوتاه «صورت‌های بی‌چهره» به‌کارگردانی حسام رحمانی، «زندگی لزج» به‌نویسندگی وکارگردانی محسن مهری و «امتحان» به‌کارگردانی سونیا حداد در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه لندن در بخش New Shorts به نمایش در می‌آیند.

جشنواره فیلم کوتاه لندن به عنوان مکان برتر نمایش فیلم‌های پیشرو، نوآورانه و مستقل که محدودیت‌ها و موانع را کنار زده‌اند به رسمیت شناخته شده و به‌عنوان مرکز تجمع و گردهمایی استعدادهای خلاق جوان کشور انگلستان به شمار می‌آید. فضای پر شور و انرژی، مهیج و رو به ترقی و رویکرد غیر متعارف و ضد نظم سازمانی از ویژگی‌های برگزاری این جشنواره است و با ویژگی ها و مشخصات خاص خود در برابر سینمای متعارف و سازمان‌های حاکم بر آن ساختار خود را حفظ می‌کند.

هفدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه لندن ۱۰ تا ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰ برابر با ۲۰ تا ۲۹ دی ۱۳۹۸ در شهر لندن کشور انگلستان برگزار می‌شود.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار