رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
  • السبت ۸ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 26 September

شماره سی‌وچهارم ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه آذر‌ماه ۹۸ به صورت الکترونیکی منتشر شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، نسخه الکترونیکی شماره سی‌و چهارم ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد مسعود جعفری‌جوزانی در نشست «سینماگپ» منتشر شد. […]

شماره سی‌وچهارم ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه آذر‌ماه ۹۸ به صورت الکترونیکی منتشر شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، نسخه الکترونیکی شماره سی‌و چهارم ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد مسعود جعفری‌جوزانی در نشست «سینماگپ» منتشر شد.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی و واحدهای تصویری استان‌های حوزه هنری در آذر‌ماه ۹۸، به موضوعاتی چون: یادداشت «گسترش بسترهای گفتمانی در حوزه هنری»، اخباری از چند روز برگزاری رویداد «رویازی»، گزارش نشست «سینماگپ» با حضور مسعود جعفری جوزانی، گزارش نشست «جایگاه سینما در اقتصاد مقاومتی»، گزارش نشست «سینما؛ گفتمان فرهنگی حوزه هنری» با حضور رئیس امور سینمایی افغانستان، ساخت و احیاء ۱۰ پردیس سینمایی و ۳۱۲ پرده نمایش تا سال ۱۴۰۰، گزارشی از فعالیت و اقدامات «بهمن سبز» در یکماه گذشته و…، همچنین پرونده این شماره که به حضور فیلم‌های حوزه هنری در جشنواره سینما حقیقت پرداخته شده است.

مجری طرح این ماهنامه آرش رمضانیان است. فاطمه پزشکی، مریم اکبرلو، مرضیه فرزعلیان، امید عشریه، غفور پورغفور، حامد نیکومرام، محمدرسول ظهیری، محمدعلی حیدری و نرگس ساجد در بخش تحریریه و بهادر زارع و سحر قریب به عنوان عکاس در این ماهنامه همکاری داشتند.

دانلود شماره سی‌و‌چهارم ماهنامه «سوره سینما»

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار