رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸
  • الخميس ۲۷ جماد أول ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 23 January

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ در حالی که همچنان وضعیت اکران فیلم بلاتکلیف است، محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم اعلام کرد با توجه به نامه نگاری های مکرر ما با سازمان سینمایی و عدم پاسخگویی مسئولان در این باره، و نظر به درخواست های مکرر محافل دانشجویی و دانشگاه های کشور […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ در حالی که همچنان وضعیت اکران فیلم بلاتکلیف است، محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم اعلام کرد با توجه به نامه نگاری های مکرر ما با سازمان سینمایی و عدم پاسخگویی مسئولان در این باره، و نظر به درخواست های مکرر محافل دانشجویی و دانشگاه های کشور برای اکران فیلم، تصمیم گرفتیم اکران های دانشگاهی «دیدن این فیلم جرم است» را آغاز کنیم.

بر این اساس دانشگاه های متقاضی اکران فیلم «دیدن این فیلم جرم است» می توانند از طریق سامانه اکرانت به نشانی https://www.ekranet.ir/jorm/ نسبت به ثبت نام اکران دانشگاهی فیلم اقدام کنند. بازه زمانی احتمالی اکران های دانشگاهی ابتدای ترم جدید خواهد بود.

دیدن این فیلم جرم است یکی از فیلم‌های جنجالی حاضر در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر بود که داستان گروگانگیری در یک پایگاه بسیج را روایت می‌کند. این فیلم پس از رونمایی در جشنواره فجر، تاکنون اجازه اکران عمومی پیدا نکرده و مسئولین سازمان سینمایی مواضعی مبهم و متناقضی درباره‌ی آن اتخاذ کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار