رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • السبت ۱۰ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 4 April

مجموعه تلویزیونی «پرگار» با نام قبلی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی از شنبه ۲۶ بهمن روی آنتن می رود. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال «پرگار» روایت گر معضلات اجتماعی پیرامون جوان و خانواده است از جمله چگونگی استفاده از فناوری، جایگاه خانواده درتعلیم و تربیت […]

مجموعه تلویزیونی «پرگار» با نام قبلی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی از شنبه ۲۶ بهمن روی آنتن می رود.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سریال «پرگار» روایت گر معضلات اجتماعی پیرامون جوان و خانواده است از جمله چگونگی استفاده از فناوری، جایگاه خانواده درتعلیم و تربیت فرزندان و … .

در خلاصه داستان این سریال آمده است: خانواده ای برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکترا راهی تهران می شوند اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می شوند که دستمایه قصه های این سریال است.

این مجموعه تلویزیونی هرشب به غیر از پنج شنبه ها پس از بخش خبری ساعت ۲۱ نمایش داده می شود.

علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، بابک کریمی و فریبا جدیکاراز جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

سایرعوامل تولید «پرگار» عبارتند از: نویسنده احمد رفیع زاده، مدیرتولید مریم فاطمی، مدیر برنامه‌ریزی مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس نازنین توسلی، مدیر صدابرداری یاسر رمضانی، طراح گریم میشا جودت، مدیر تدارکات علی قادری، منشی صحنه زهرا مهدوی، عکاس امید صالحی.

سریال «پرگار» به تهیه کنندگی امیر پور رحمانی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در۲۹ قسمت۴۰ دقیقه ای تولید و به مرحله پخش رسیده است.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار