رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Wednesday 27 May
  • یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
  • کد خبر : 45340
  • تئاتر
  • چاپ خبر : کارگردان تئاتر: سهم ما اطلاع‌رسانی و مراقبت از یکدیگر است

کارگردان و نمایشنامه‌نویس تئاتر گفت: با در خانه ماندن موجبات مراقبت از یکدیگر را فراهم می‌کنیم و به این شکل سهم خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادا کرده‌ایم. حسین باستانی با اشاره به اینکه در روزهای شیوع ویروس کرونا تئاتر تعطیل نیست اظهار داشت: در این شرایط بحرانی برای مردم و کشور، خانواده […]

کارگردان و نمایشنامه‌نویس تئاتر گفت: با در خانه ماندن موجبات مراقبت از یکدیگر را فراهم می‌کنیم و به این شکل سهم خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادا کرده‌ایم.

حسین باستانی با اشاره به اینکه در روزهای شیوع ویروس کرونا تئاتر تعطیل نیست اظهار داشت: در این شرایط بحرانی برای مردم و کشور، خانواده تئاتر تا جای امکان و توان خود در حال خدمت و کمک هستند.

وی با تاکید بر اینکه در وضعیت وخیمی قرار گرفته ایم تصریح کرد: در این اوضاع باید از خود، خانواده و یکدیگر بیش از گذشته مراقبت کنیم.
این کارگردان تئاتر تصریح کرد: در هر بحرانی و شرایطی درصدی از مردم عصیان و سرکشی می کنند و تابع مقررات و رعایت اصول مربوطه نیستند اما نمی توانیم این درصد اندک را به کل تعمیم دهیم یا تبلیغات و توصیه ها را متوقف کنیم.

وی افزود: بسیاری از هموطنان به توصیه ها توجه می کنند و با احترام برخورد کرده و آنها را عملی می کنند، هنرمندان تئاتر و تمام عرصه های دیگر برای مردم عزیزند و نظراتشان قابل احترام است و الگویی برای آحاد جامعه محسوب می شوند که در این روزها موضوع قابل توجهی محسوب می شود.

به گفته وی، در محوریت بودن هنرمندان شرایطی را فراهم می کند تا آنها توصیه ها را متذکر شوند و نحوه مراقبت را در روزهای شیوع ویروس کرونا آموزش و مردم انجام دهند.

باستانی خاطرنشان کرد: این روزها که فضای اجرای تئاتر در سالن ها تعطیل شده است و تمرینات نیز انجام نمی شود ما هم از مردم می خواهیم که کارهای غیر ضروری خود را به تعویق بیاندازید و تجمع در هیچ کجا نکنند.

باستانی گفت: بدون مردم ما نیز وجود نداریم تمدن و فرهنگ بدون مردم معنا و مفهومی ندارد و پوچ و تهی می شود به همین دلیل هر چقدر که بتوانیم باید به هم کمک کنیم تا از این بحران عبور کنیم.

وی تاکید کرد: من به سهم خودم از مردم سرزمین ایران درخواست می کنم مواظب همدیگر باشید در فضای امن خانه ها بمانید تا از خانواده محافظت کنیم.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار