رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 26 May

برای اولین بار در سینمای ایران، یک فیلم سینمایی بدون اکران عمومی و به صورت مستقیم به شبکه نمایش خانگی می‌آید. این فیلم که «خروج» حاتمی‌کیا است، با توجه به شیوع ویروس کرونا با تصمیم سازمان هنری رسانه‌ای اوج و موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراجع قانونی نمایش در کشور، به صورت اینترنتی […]

برای اولین بار در سینمای ایران، یک فیلم سینمایی بدون اکران عمومی و به صورت مستقیم به شبکه نمایش خانگی می‌آید. این فیلم که «خروج» حاتمی‌کیا است، با توجه به شیوع ویروس کرونا با تصمیم سازمان هنری رسانه‌ای اوج و موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراجع قانونی نمایش در کشور، به صورت اینترنتی عرضه می‌شود.

تازه ترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا از اوایل هفته آینده در سامانه‌های فیلیمو و نماوا منتشر می‌شود و طبق اطلاعات کسب‌شده توسط خبرنگار فارس، قیمت تماشای آنلاین این فیلم بین ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان تعیین خواهد شد.

همچنین به منظور جلوگیری از قاچاق فیلم، امکان دانلود آفلاین آن وجود ندارد. ضمن اینکه هر بلیت خریداری شده فقط ۲۴ ساعت اعتبار دارد و پس از آن، تماشای فیلم مقدور نخواهد بود. در این مدت، امکان تماشای فیلم به دفعات برای کاربر امکان‌پذیر است.

مدت اکران اینترنتی فیلم سینمایی «خروج» ۶۰ روز تعیین شده است.

منبع: فارس

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار