رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 6 July

فیلم های شبکه نمایش در نیمه خرداد اعلام شد. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه نمایش به مناسبت فرا رسیدن ۱۴ خرداد و سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد فیلم های سینمایی آن سفرکرده، صنوبر، هویت، مثل یک پدر، ملک سلیمان، قیام، […]

فیلم های شبکه نمایش در نیمه خرداد اعلام شد.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه نمایش به مناسبت فرا رسیدن ۱۴ خرداد و سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب و قیام خونین ۱۵ خرداد فیلم های سینمایی آن سفرکرده، صنوبر، هویت، مثل یک پدر، ملک سلیمان، قیام، بازماندگان و … را پخش کرده و همچنین به مرور آثار زنده یاد یدالله نجفی، “صدابردار و صداگذار فقید سینما و تلویزیون ” می پردازد.

وی فارغ التحصیل رشته صدابرداری از مدرسه عالی تلویزیون و سینما ( دانشگاه صدا و سیمای فعلی ) بود و فعالیت در تلویزیون را به عنوان صدابردار از سال ۱۳۵۵ و کار سینما را از سال ۱۳۶۹ با صدابرداری «به خاطر همه چیز» آغاز کرد و توانست موفقیت های بسیاری را کسب کند. یدالله نجفی، سوم بهمن ۱۳۹۴، در سن ۵٩ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت.

فیلم های سینمایی این صدابردار که به ترتیب در ساعت ۲۱ شنبه ۱۰ خرداد ماه تا جمعه ۱۶ خرداد پخش خواهند شد : بید مجنون، نیاز، نجات یافتگان، تولد یک پروانه، اینجا چراغی روشن است، شب واقعه و قاعده بازی هستند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار