رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 4 August

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب که معمولا ژانویه برگزار می‌شود، به دنبال به تعویق افتادن مراسم اسکار ۲۰۲۱ تا آوریل آینده، دو ماه عقب افتاد. به نقل از ورایتی، گلدن گلوب ۲۰۲۱ پس از عقب افتادن مراسم اسکار، مانند بسیاری از مراسم اهدای جوایز دیگر، با تاخیری دو ماهه برگزار خواهد شد. به این ترتیب گلدن گلوب ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ (۱۰ اسفند ۱۳۹۹) برگزار […]

مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب که معمولا ژانویه برگزار می‌شود، به دنبال به تعویق افتادن مراسم اسکار ۲۰۲۱ تا آوریل آینده، دو ماه عقب افتاد.

به نقل از ورایتی، گلدن گلوب ۲۰۲۱ پس از عقب افتادن مراسم اسکار، مانند بسیاری از مراسم اهدای جوایز دیگر، با تاخیری دو ماهه برگزار خواهد شد.

به این ترتیب گلدن گلوب ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ (۱۰ اسفند ۱۳۹۹) برگزار خواهد شد. پیش‌تر در این تاریخ جدید قرار بود مراسم اسکار ۲۰۲۱ برگزار شود.

هرچند تاریخ برگزاری گلدن گلوب هفتاد و هشتم به صورت رسمی اعلام نشده بود، اما این مراسم معمولاً اوایل ژانویه برگزار می‌شود.

تینا فی و امی پولر پیشتر به عنوان مجری مراسم سال آینده معرفی شده بودند.

این در حالی است که در ماه مارس، گلدن گلوب اعلام کرده بود به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی سینماها، فیلم‌ها حتی اگر ابتدا در سالن‌های سینما روی پرده نرفته باشند، می‌توانند برای گلدن گلوب رقابت کنند.

هفته پیش اعلام شد جوایز بفتا نیز به دلیل پاندمی کرونا به تعویق افتاده است و بفتای ۲۰۲۱ دو هفته زودتر از اسکار و ۱۱ آوریل برگزار می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار