رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 15 August

برنامه «به‌ خانه‌ برمی‌گردیم» از امروز ۱۱ تیرماه روزهای چهارشنبه هرهفته بورس را به زبان ساده به مخاطبان خود آموزش می دهد. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، گروه خانواده و کودک این شبکه درنطر دارد، روزهای چهارشنبه هر هفته مدرس بورس را برای آموزش بورس به مخاطبانش که افرادی از عموم […]

برنامه «به‌ خانه‌ برمی‌گردیم» از امروز ۱۱ تیرماه روزهای چهارشنبه هرهفته بورس را به زبان ساده به مخاطبان خود آموزش می دهد.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، گروه خانواده و کودک این شبکه درنطر دارد، روزهای چهارشنبه هر هفته مدرس بورس را برای آموزش بورس به مخاطبانش که افرادی از عموم جامعه هستند ارائه کرده و تلاش کند کسانی که تخصصی در بورس ندارند را برای حضور موفق و کم ضرر راهنمایی کند.
اما امروز به جز حضور ابراهیم‌نژاد مدرس دانشگاه که در این زمینه آموزشهایی ارائه می‌دهد، این برنامه میزبان مربیان دیگری مانند سید مهدی ربطی با آموزش نوشیدنی‌های تابستانه،  مهسا فرزان با آموزش دوخت پیراهن کودکان و دکتر راحله علیمرادزاده و صحبت درباره کرامت سالمندان نیز هست.
گفتنی است به مناسبت دهه کرامت گروه سرود سادات هم در خلال برنامه کارهایی را با مناسبت این روزها اجرا خواند کرد.
برنامه «به‌ خانه‌ برمی‌گردیم» کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و سردبیری مائده شیرپور امروز ساعت ۱۶:۴۵ با اجرای محمد نظری و زینب پور ابراهیم  بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار