رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 13 August

کریم لک زاده گفت:حدود دو ماه است که با دستیارانم نگارش فیلمنامه «نوار زرد ۲» را آغاز کرده ایم و قرار است تا آخر تابستان تحویل بدهیم. کریم لک زاده نویسنده و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت تولید «شیرجه بزرگ» گفت: مراحل پایانی صداگذاری این فیلم انجام می‌شود و احتمال دارد نیمه مرداد نسخه نهایی […]

کریم لک زاده گفت:حدود دو ماه است که با دستیارانم نگارش فیلمنامه «نوار زرد ۲» را آغاز کرده ایم و قرار است تا آخر تابستان تحویل بدهیم.

کریم لک زاده نویسنده و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت تولید «شیرجه بزرگ» گفت: مراحل پایانی صداگذاری این فیلم انجام می‌شود و احتمال دارد نیمه مرداد نسخه نهایی آماده شود.

او با اشاره به جدیدترین فعالیت سینمایی خود بیان کرد: حدود دو ماه است که با دستیارانم مقداد محمدی و سیاوش فرهادی نگارش فیلمنامه «نوار زرد ۲» را آغاز کردیم و قرار است تا آخر تابستان تحویل بدهیم.

در «شیرجه بزرگ» که تهیه کنندگی آن برعهده محمدرضا شفیعی است؛ بازیگرانی، چون پگاه آهنگرانی، پدرام شریفی، سونیا سنجری، ساسان کاوه، حامد نجابت، علی سعدی، محمد رضاپور مقدم، زهرا ابراهیمی، اصلان شاه ابراهیمی و میثم دامن زه ایفای نقش می‌کنند.

«شیرجه بزرگ» که فیلمی جاده‌ای است در لوکیشن‌های شهر تهران، گیلان و کشور ارمنستان فیلمبرداری شده است.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: مَرد و مریم برای یافتن گمشده هایشان همراه با سه جامانده از یک گروه سیرک، وارد سفری پرماجرا در جاده‌ها می‌شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار