رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 15 August

تهیه کننده فیلم “ایستگاه سلام” از پایان مراحل تولید و ارزیابی این فیلم که شامل ساخت آنونس و مراحل صداگذاری است، خبر داد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی این فیلم؛ سعید مرادی تهیه کننده فیلم “ایستگاه سلام” در خصوص این فیلم که با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و در […]

تهیه کننده فیلم “ایستگاه سلام” از پایان مراحل تولید و ارزیابی این فیلم که شامل ساخت آنونس و مراحل صداگذاری است، خبر داد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی این فیلم؛ سعید مرادی تهیه کننده فیلم “ایستگاه سلام” در خصوص این فیلم که با همکاری راه آهن جمهوری اسلامی ایران و در خصوص کرامات امام رضا (ع) ساخته شده است و در رابطه با سیر داستانی این فیلم این طور اظهار داشت: این فیلم در رابطه با یک معجزه و تقابل بین شک و تردید است. تردید و شکی جدی نسبت به محبت اهل بیت و مواجهه یک خانواده ارمنی با موضوع معجره و کرامات حضرت رضا (ع) است.

وی افزود: در سیر داستان به دلیل شبهاتی که بین خانواده ارمنی ایجاد شده است دختر خانواده مانیا تصمیم می گیرد برای برطرف شدن این شبهه به یک سفر ریلی به سوی مشهد حرکت کند و در طی این سفر ریلی به تمامی شبهات دوران زندگی خود که از ۴ سالگی تاکنون ادامه داشته پاسخ روشنی داده می‌شود.

مرادی با اشاره به اینکه فیلم “ایستگاه سلام” در مراحل پایانی خود است، بیان کرد: زمان پخش این فیلم از صدا و سیما هنوز به صورت قطعی مشخص نشده با این حال فیلم ما برای بازبینی و ارزیابی به سازمان صدا و سیما تحویل شده و تا دو هفته آینده فیلم آماده پخش خواهد شد تا در شورای کنداکتور برای زمان پخش آن تصمیم گیری شود.

وی ادامه داد: البته با توجه به موضوع و سیر داستانی که پیش‌تر به آن اشاره شد گمان بنده این است که این فیلم از شبکه یک سیما در ایام شهادت امام رضا (ع) پخش شود.

تهیه کننده فیلم” ایستگاه سلام” در خصوص مراحل تولید این فیلم نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت:مراحل پیش تولید فیلم دو هفته در شهر اراک به طول انجامید زیرا باید تیم فنی با توجه به موقعیت فیلم با اتمسفر و زندگی ارامنه عزیز بهتر آشنا می شدند تا به درستی فضا و جغرافیای زندگی این عزیزان به تصویر کشیده شود.

وی افزود: دو هفته زمان مناسبی بود تا ۱۵ لوکیشن این فیلم که از کلیسا گرفته تا ایستگاه قطار را شامل می شوند انتخاب شده و همچنین علاوه بر این تلاش شد تا از جاذبه های شهر اراک که مرکز صنایع کشور است، بهره ببریم.

مرادی در پایان اظهار کرد: تولید و فیلمبرداری “ایستگاه سلام” سه هفته نیز زمان گرفت و پس از آن به دلیل حساسیت های بالای کارگردان فیلم چندین بار فیلم تدوین مجدد شد تا نظر کارگردان تامین شود و پس از آن برای تنظیم رنگ و صداگذاری فرستاده شده که تا امروز امور فنی آن به پایان رسیده است.

لازم به ذکر است این فیلم با تهیه‌کنندگی سعید مرادی و کارگردانی سامان مراد حسینی با ساختاری نمایشی و محوریت دینی، با حضور بازیگرانی همچون:  فریبا جدی‌کار، سیامک اطلسی، نیلوفر شهیدی، فرخنده فرمانی‌زاده، لیدا عباسی، امیرکرمی، جعفر طریقتی، پوریا رضایی و نیز نویسندگی محسن جسور تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار