رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 13 August

سینما فردوسی بیرجند پس از بازسازی و نوسازی بازگشایی شد. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در مراسم بازگشایی این سینما حیدری خلیلی معاون مدیریت و منابع سازمان سینمایی در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از سپاه ، فرمانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: حمایت از بازسازی سینماهای قدیمی […]

سینما فردوسی بیرجند پس از بازسازی و نوسازی بازگشایی شد.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در مراسم بازگشایی این سینما حیدری خلیلی معاون مدیریت و منابع سازمان سینمایی در سخنانی کوتاه ضمن تشکر از سپاه ، فرمانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: حمایت از بازسازی سینماهای قدیمی فعال در راستای کلان برنامه عمومی سازی دسترسی فرهنگی و به منظور ارتقای کیفیت خدمات سینمایی ، احترام به مخاطبان و تقویت بازار فرهنگی اکران سینمای کشور صورت می گیرد.

معاون مدیریت و منابع سازمان سینمایی افزود: برنامه سال سینمایی در استان در قالب تفاهم نامه استانی با جدیت بیشتر در سال ۱۳۹۹ اجرا خواهد شد.

سینما فردوسی بیرجند با ۲۴۰ صندلی و هزینه یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان بازسازی شد و۳۰۰ میلیون تومان از هزینه بازسازی سینما بصورت کمک بلاعوض از طریق سازمان سینمایی پرداخت شده است.

در مراسم بازگشایی سینما فردوسی بیرجند، فرماندهی سپاه استان خراسان جنوبی ، رمضانعلی حیدری خلیلی معاون سازمان سینمایی ، فرماندار بیرجند ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سایر هنرمندان و فیلم سازان استان حضور داشتند.

سینما فردوسی بیرجند با مالکیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بهره برداری بخش خصوصی در مرکز شهر بیرجند واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار