رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 15 August

مجموعه تلویزیونی “بیگانه‌ای با من است” در تلاش است خودش را به آنتن آبان‌ماه شبکه دو سیما برساند؛ این روزها در پیش‌تولید ۱۰ قسمت پایانی، کارگردانی جدید هفته آینده مجدداً سریال را کلید می‌زند. “بیگانه‌ای با من است” عنوان سریال تلویزیونی است که به کارگردانی احمد امینی جلوی دوربین رفت. در دو فاز ۳۵ و ۱۰ […]

مجموعه تلویزیونی “بیگانه‌ای با من است” در تلاش است خودش را به آنتن آبان‌ماه شبکه دو سیما برساند؛ این روزها در پیش‌تولید ۱۰ قسمت پایانی، کارگردانی جدید هفته آینده مجدداً سریال را کلید می‌زند.

“بیگانه‌ای با من است” عنوان سریال تلویزیونی است که به کارگردانی احمد امینی جلوی دوربین رفت. در دو فاز ۳۵ و ۱۰ قسمتی برای شبکه دو سیما آماده می‌شود اما مثل بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی و یا فیلم‌های سینمایی با مانع بزرگ کرونا هفته‌هایی متوقف شد. در اردیبهشت‌ماه با بازسازی لوکیشن‌هایی در شهرک غزالی گروه به کار برگشت تا ۳۵ قسمت سریال به میز تدوین و مراحل فنی برسد.

بهروز مفید تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی از آماده کردن ۳۵ قسمت سریال و پیش‌تولید ۱۰ قسمت پایانی “بیگانه‌ای با من است” خبر داد.

این تهیه‌کننده تأکید کرد: تصویربرداری “بیگانه‌ای با من است” در فاز ۳۵ قسمتی به پایان رسید و در مرحله پیش‌تولید ۱۰ قسمت قرار داریم. به پیشنهاد احمد امینی که مشغول مراحل فنی و تدوین سریال است تا هرچه زودتر برای آنتن آبان‌ماه شبکه دو سیما آماده شود، کارگردانی دیگر را به پروژه اضافه کردیم تا قسمت‌های پایانی فیلمبرداری شوند.

وی افزود: آرش معیریان به عنوان کارگردان جدید ۱۰ قسمت پایانی را فیلمبرداری خواهد کرد و البته ۵، ۶ بازیگر جدید هم به پروژه اضافه می‌شوند که در حال مذاکره‌ایم.

مفید در پاسخ به این سؤال که چه زمانی این ۱۰ قسمت پایانی سریال کلید خواهد خورد، گفت: مدت پیش‌تولیدمان کوتاه است و در هفته آینده فیلمبرداری ۱۰ قسمت باقیمانده را شروع می‌کنیم تا در کنداکتور آبان‌ماه، سریال ۴۵ قسمتی “بیگانه‌ای با من است” روی آنتن برود.

سریال “بیگانه‌ای با من است” عنوان مجموعه‌ای در گونه ملودرام اجتماعی است که  فیلمنامه این سریال تلویزیونی را فروغ فروهیده به نگارش درآورده و علاوه بر شبنم قلی‌خانی که نقش اول این سریال را ایفا می‌کند، پژمان بازغی، نگار عابدی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، سوگل طهماسبی، مهران رجبی، پوراندخت مهیمن و پرویز پورحسینی حضور دارند.

داستان “بیگانه‌ای با من است” از این قرار است: نساء قهرمان داستان، دختریست از طبقه پایین اجتماع که با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می‌شود. این جابه‌جایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است عواقبی در پی دارد که دامنگیر مسببین آن می‌شود.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار