رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 27 January

جورج کلونی برای کارگردانی و تهیه‌کنندگی پروژه‌ای با عنوان «مانع ظریف: یک خاطره» اعلام آمادگی کرد. به نقل از ورایتی، جورج کلونی در حال مذاکره با آمازون استودیوز است تا کارگردان و تهیه کننده یک فیلم بلند از داستانی درباره بزرگ شدن باشد. این فیلم نسخه سینمایی رمان «مانع ظریف: یک خاطره» نوشته جی. آر […]

جورج کلونی برای کارگردانی و تهیه‌کنندگی پروژه‌ای با عنوان «مانع ظریف: یک خاطره» اعلام آمادگی کرد.

به نقل از ورایتی، جورج کلونی در حال مذاکره با آمازون استودیوز است تا کارگردان و تهیه کننده یک فیلم بلند از داستانی درباره بزرگ شدن باشد.

این فیلم نسخه سینمایی رمان «مانع ظریف: یک خاطره» نوشته جی. آر مورینگر خواهد بود. کلونی و همکارش تهیه این فیلم را برعهده گرفته‌اند.

ویلیام موناهان فیلمنامه نویسی که جایزه اسکار را برای فیلمنامه اقتباسی «رفتگان» مارتین اسکورسیزی دریافت کرد، فیلمنامه این فیلم را نوشته است.

کتاب «مانع ظریف: یک خاطره» سال ۲۰۰۵ منتشر شد و پیش از این سونی پیکچرز قصد داشت با اقتباس از آن یک فیلم بسازد.

داستان این کتاب بر نویسنده‌ای جوان متمرکز است که در جست‌وجوی جایگزینی برای پدرش است. پدر او پیش از آنکه پسرش اولین کلمات زندگی‌اش را به زبان بیاورد، ناپدید شده است.

جورج کلونی که کارگردانی فیلم‌هایی چون «اعترافات یک ذهن خطرناک»، «شب بخیر و موفق باشی»، «کلاه چرمی‌ها»، «شب عید»، «مردان آثار یادبود» و «سابریکن» را در کارنامه دارد، یک فیلم دیگر به نام «آسمان نیمه شب» را برای نتفلیکس کارگردانی کرده که در آن خودش در برابر فیلیستی جونز بازی کرده است. این فیلم هنوز نمایش داده نشده است. وی کارگردان و تهیه کننده اجرایی چندین اپیزود از سریال «تبصره ۲۲» برای هولو هم بود.

کلونی نامزدی اسکار را برای کارگردانی «شب خوش و موفق باشی» در کارنامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار