رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September

میزان مشارکت هموطنان در پویش اطعام عید غدیر برنامه «عید همدلی» به عدد ۵،۳۶۰،۰۰۰ رسید. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ برنامه «عید همدلی» با هدف حمایت از پویش میلیونی اطعام عید غدیر همزمان با عید قربان روی آنتن شبکه دو رفت و شب عید غدیر به پایان رسید. در این برنامه […]

میزان مشارکت هموطنان در پویش اطعام عید غدیر برنامه «عید همدلی» به عدد ۵،۳۶۰،۰۰۰ رسید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی؛ برنامه «عید همدلی» با هدف حمایت از پویش میلیونی اطعام عید غدیر همزمان با عید قربان روی آنتن شبکه دو رفت و شب عید غدیر به پایان رسید.

در این برنامه از بیننده ها خواسته شد تعداد نذری هایی خود در روز عید غدیر را پیامک کنند. در نهایت میزان مشارکت هموطنان برای تهیه غذای نذری به ۵،۳۶۰،۰۰۰ پرس غذا رسید.

امیر تاجیک، کامران تفتی، برزو ارجمند، محمدرضا علیمردانی، سپیده خداوردی، عباس غزالی، قاسم افشار، افسانه بایگان، داریوش ارجمند، محمدرضا عیوضی، محمد انصاری، غلامرضا صنعتگر، سیما تیرانداز، صابر خراسانی، شقایق دهقان، یوسف کرمی، مهدی سلوکی و محمد معتمدی چهره هایی بودند که در این مدت مهمان برنامه شدند.

«عید همدلی» از عید قربان تا عید غدیر خم با اجرای باربد بابایی روی آنتن شبکه دو رفت. این برنامه محصول گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار

error: Alert: Content is protected !!