رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
  • السبت ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 31 October

«باشگاه کتاب» انجمن سینمای جوانان ایران با هدف ترویج هرچه بیشتر و مستمر فرهنگ کتابخوانی، آغاز به‌کار می‌کند. به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، معاونت فرهنگی و آموزش انجمن همزمان با ایجاد و راه‌اندازی «باشگاه کتاب»، با هدف ترویج هرچه بیشتر و مستمر فرهنگ کتابخوانی، فراخوان عضویت در این باشگاه را […]

«باشگاه کتاب» انجمن سینمای جوانان ایران با هدف ترویج هرچه بیشتر و مستمر فرهنگ کتابخوانی، آغاز به‌کار می‌کند.

به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، معاونت فرهنگی و آموزش انجمن همزمان با ایجاد و راه‌اندازی «باشگاه کتاب»، با هدف ترویج هرچه بیشتر و مستمر فرهنگ کتابخوانی، فراخوان عضویت در این باشگاه را منتشر کرده، از مدیران، مربیان و هنرجویان انجمن در سراسر ایران دعوت می‌کند تا با عضویت در «باشگاه کتاب» و مطالعه تفکرات، نگرش‌ها و تجربیات سینماگران و نظریه‌پردازان این عرصه، از مزایا و امکانات آن بهره‌مند شوند.

متن فراخوان عضویت در «باشگاه کتاب» انجمن سینمای جوانان ایران:

فراخوان عضویت در «باشگاه کتاب» انجمن سینمای جوانان ایران

«باشگاه کتاب» عضو می‌پذیرد

انجمن سینمای جوانان ایران، مدیران، مربیان و هنرجویان خود در سراسر ایران را به کشف جهان‌ سینما از طریق مطالعه دعوت می‌کند. سیر و سلوک در تفکرات، نگرش‌ها و تجربیات سینماگران و نظریه‌پردازان این عرصه می‌تواند به شکل‌گیری الگوهای جدید کیفی و کمی در روند مدیریت، تدریس و فیلم‌سازی ایشان منجر شود و ما به سهم خود تلاش می‌کنیم تا این الگو را به کمک علاقه‌مندان به مطالعه، نقد و پژوهش در حوزه‌ی سینما، به جریانی زنده و زاینده تبدیل کنیم.

شرایط عضویت در «باشگاه کتاب»

در صورتی که علاقه‌مندان بتوانند فعالیت فرهنگی و کتاب‌خوانی مستمر خود را از طریق یکی از گزینه‌های زیر احراز کنند، به عضویت باشگاه کتاب درآمده و پس از دریافت کارت عضویت، از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند شد. عضویت در این باشگاه محدودیت زمانی نداشته و در هر زمان که افراد، هرکدام از شروط زیر را کسب کرده و مدارک آن را به دفاتر ارائه کنند، به عضویت باشگاه پذیرفته خواهند شد:

عضویت فعال در کتابخانه دفتر حداقل به مدت ۱ سال
برگزاری یا شرکت در جلسات یا پاتوق‌های کتابخوانی، نقد، بحث و گفتگو در دفاتر انجمن (حداقل ۳ جلسه)
تالیف مقالات تخصصی سینما و ارائه‌ی آن به ستاد مرکزی جهت استفاده در سایت انجمن (حداقل ۲ مورد)
تهیه خلاصه کتاب و ارائه آن به ستاد مرکزی جهت استفاده در فضای مجازی (حداقل ۲ مورد)
پژوهش در حوزه‌ی فیلم کوتاه و حوزه‌های نظری سینما و ارائه آن به ستاد مرکزی جهت استفاده در سایت
طراحی مسابقات کتابخوانی و ارائه‌ی آن به ستاد مرکزی به‌صورتی که بتوان آن را در دفاتر سینمای جوان اجرا نمود (حداقل ۱ مورد)
کسب رتبه اول، دوم و سوم مسابقات کتابخوانی که در دفاتر یا توسط ستاد مرکزی برگزار می‌شود
عهده‌داری مسؤولیت کتابخانه دفاتر و فعال‌سازی این بخش به مدت ۱ سال
ضبط ویدئوی ۱ تا ۳ دقیقه‌ای و معرفی کتاب‌های تازه انتشار یافته در حوزه‌ی سینما (مناسب برای اینستاگرام انجمن- حداقل ۳ مورد)
مربی حداقل ۳ دوره آموزشی در انجمن سینمای جوانان با معدل بالای ۱۷

امتیازات عضویت در «باشگاه کتاب»

دریافت بن تخفیف ۳۰% برای خرید کتاب. (این بن در طول سال، حداقل یک بار به تمامی اعضاء و حداکثر سه بار به اعضای فعال باشگاه تعلق می‌گیرد)
دریافت بن تخفیف ۵۰% برای خرید کتاب‌های منتشر شده توسط انجمن. (این بن برای هر کتاب، یک بار به اعضا فعال باشگاه تعلق می‌گیرد)
دریافت کد تخفیف ۳۰% برای استفاده از دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی آنلاین (این کد در طول سال، حداقل یک بار به تمامی اعضاء و حداکثر سه بار به اعضای فعال باشگاه تعلق می‌گیرد)
دریافت کد تخفیف ۵۰% برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی حضوری در دفاتر (این بن در صورت برگزاری هرگونه کارگاه در دفاتر به اعضای فعال باشگاه کتاب آن دفتر تعلق می‌گیرد)
انتشار نقدهای علمی- پژوهشی نوشته شده توسط اعضای باشگاه در سایت انجمن، پس از تأیید شورای پژوهشی معاونت آموزش
امکان حضور در نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم کوتاه تهران با ۷۰% تخفیف

نکات:

* بدیهی است فعالیت اعضای باشگاه می‌بایست به طور مستمر در هریک از شروط عضویت یا سایر فعالیت‌های مرتبط جریان داشته باشد؛ در غیر این صورت کارت عضویت تعلیق می‌شود.

* امتیازات بیشتر به فراخور شرایط در طول سال برای اعضای باشگاه کتاب اعلام می‌شود.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار