رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 26 خبر


  • دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
  • الإثنين ۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 18 January

تیزر اولین «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» که از پنجشنبه ۲۲ آبان ماه آغاز شده است، رونمایی شد. به گزارش ستاد خبری این رویداد، از تیزر اولین «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» که با حضور ۳۸ فیلم کوتاه در بخش مسابقه از پنجشنبه ۲۲ آبان ماه آغاز شده است، رونمایی شد. این تیزر […]

تیزر اولین «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» که از پنجشنبه ۲۲ آبان ماه آغاز شده است، رونمایی شد.

به گزارش ستاد خبری این رویداد، از تیزر اولین «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» که با حضور ۳۸ فیلم کوتاه در بخش مسابقه از پنجشنبه ۲۲ آبان ماه آغاز شده است، رونمایی شد.

این تیزر با طراحی سارا کلاله و با استفاده از تصاویر فیلم‌های حاضر در جشنواره ساخته شده است.
فیلم‌های اولین «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» روی سایت ودیو به نشانی https://vodio.ir به صورت آنلاین به نمایش در آمده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای این آثار اشتراک یک ماهه ودیو را با تخفیف ۴۰ درصد ویژه جشنواره خریداری کرده و علاوه بر آثار جشنواره دیگر فیلم‌های سایت ودیو را نیز ببینند.
این جشنواره تا ۲۹ آبان ادامه دارد و اختتامیه آن روز جمعه ۳۰ آبان ماه با معرفی برندگان بخش رقابتی فیلم کوتاه به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد.
آثار برتر اولین «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» پس از اختتامیه در سایت فیلیمو https://www.filimo.com بازنشر خواهد شد.
برگزیدگان بخش کشف استعداد در بخش جداگانه‌ای معرفی خواهند شد که در آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.
پوران درخشنده، مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، جواد طوسی و سیروس الوند اعضای هیئت داوری نخستین دوره از «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به دبیری شهرام اسدزاده هستند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از اخبار و روند برگزاری «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به سایت جشنواره به نشانی http://www.talentfilmfest.com یا صفحه اینستاگرام جشنواره به نشانی https://www.instagram.com/Talentfilmfest و یا کانال تلگرام جشنواره به نشانی https://t.me/talentfilmfest مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار