رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 27 January

جدیدترین تولیدات مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و صداو سیما در قالب چهار سریال انیمیشن از تلویزیون به نمایش در می‌آید. انیمشن‌های آرمن، قصه‌های عمو رحمان، کارتونی ها از تولیدات مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و صدا و سیما از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شود. شهر موشکی نیز از تولیدات این دو مجموعه درحال پخش از شبکه […]

جدیدترین تولیدات مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و صداو سیما در قالب چهار سریال انیمیشن از تلویزیون به نمایش در می‌آید.

انیمشن‌های آرمن، قصه‌های عمو رحمان، کارتونی ها از تولیدات مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و صدا و سیما از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شود.

شهر موشکی نیز از تولیدات این دو مجموعه درحال پخش از شبکه پویا است که با استقبال خوب از سوی کودکان روبرو شده است.

آرمن به کارگردانی محمدرضا حسایی و حسین صفارزادگان و تهیه‌کنندگی محمد مهدی مشکوری اولین انیمیشن ابرقهرمانی در ایران است که توان رقابت با انیمیشن‌های خارجی را دارد.

کارتونی ها به کارگردانی حسین صفارزادگان و تهیه‌کنندگی میلاد حاجی مشهدی به آموزش تفکر اقتصادی در میان کودکان می‌پردازد.

قصه‌های عمو رحمان به کارگردانی میکاییل براتی و تهیه‌کنندگی میلاد حاجی پروانه که از تکنیک سه بعدی بهره می‌برد دیگر انیمیشن از تولیدات اوج است که زندگی امام حسن (ع) و امام حسین (ع) در کودکی را روایت می‌کند.

شهر موشکی به کارگردانی رسول آذرگون و تهیه‌کنندگی میلاد حاجی پروانه نیز که از شبکه پویا در حال پخش است، جزو انیمیشن‌های پرمخاطب شبکه پویاست به گفتمان مقاومت در میان کودکان و نوجوانان می‌پردازد.

سه انمیشن سریالی آرمن، کارتونی ها و قصه‌های عمورحمان با برنامه ریزی‌های صورت گرفته توسط مدیران سیما به زودی از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهد شد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار