رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۴ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 28 January

فیلمبرداری فیلم سینمایی «آهک زنده» احتمالا از ۲۵ آذرماه شروع خواهد شد. فیلمبرداری فیلم سینمایی «آهک زنده» که مراحل پیش‌تولید خود را پشت سر گذاشته، هنوز شروع نشده است و خبر شروع آن از چهارم آذرماه در قمرود قم که در یک رسانه منشر بود، صحت ندارد. ساخت این فیلم سینمایی به نویسندگی و کارگردانی رامیار مشایی و تهیه‌کنندگی وحید […]

فیلمبرداری فیلم سینمایی «آهک زنده» احتمالا از ۲۵ آذرماه شروع خواهد شد.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «آهک زنده» که مراحل پیش‌تولید خود را پشت سر گذاشته، هنوز شروع نشده است و خبر شروع آن از چهارم آذرماه در قمرود قم که در یک رسانه منشر بود، صحت ندارد.

ساخت این فیلم سینمایی به نویسندگی و کارگردانی رامیار مشایی و تهیه‌کنندگی وحید فتحعلی، احتمالا از ۲۵ آذرماه آغاز خواهد شد.

مهران غفوریان و پانته‌آ پناهی‌ها بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آن‌ها در فیلم رسانه‌ای شده و ۲ بازیگر سرشناس دیگر آن به زودی و در جریان تولید، معرفی خواهد شد.

مهران غفوریان که در فیلم‌های «ارادتمند، نازنین، بهاره، تینا» و به تازگی در سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی در نقش جدی ظاهر شده، یکی از نقش‌های اصلی و جدی «آهک زنده» را تجربه خواهد کرد.

علت انتخاب این بازیگر در یک نقش جدی این است که مخاطب با دیدن بازیگری که نقشی را ایفا می‌کند، کاراکتر او را حدس نزده و در روند فیلم و با بازی آن بازیگر به این موضوع پی ببرد.

داستان فیلم «آهک زنده» که درام جاده‌ای است حول سفر اجباری‌ای است و در این سفر یک روزه اتفاقاتی خواهد افتاد.

فیلم سینمایی «آهک زنده» در صورت برگزاری سی‌ و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر در این رویداد رقابت خواهد کرد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار