رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March

به گزارش سینماخانه و  به نقل از روابط عمومی؛ فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سعید خانی در اولین اکران بین‌المللی خود در جشنواره داکا ۲۰۲۱ به نمایش در خواهد آمد. پخش جهانی «دوزیست» بر عهده خانه فیلم است و جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، الهام اخوان با حضور مانی حقیقی، […]

به گزارش سینماخانه و  به نقل از روابط عمومی؛ فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سعید خانی در اولین اکران بین‌المللی خود در جشنواره داکا ۲۰۲۱ به نمایش در خواهد آمد.

پخش جهانی «دوزیست» بر عهده خانه فیلم است و جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، الهام اخوان با حضور مانی حقیقی، سعید پورصمیمی و پژمان جمشیدی بازیگران این فیلم هستند

جشنواره داکا که از سال ۱۹۹۲‌ فعالیت خود را آغاز کرده، بین سال‌های ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۶ هر دو سال یک‌بار در پایتخت بنگلادش برگزار می‌شد ولی در چند سال گذشته مدیران آن تصمیم گرفتند که این رویداد سینمایی مجددا به صورت سالیانه برگزار شود. «داکا» یکی از‌ مهم‌‌ترین فستیوال‌های سینمایی در جنوب شرق آسیا محسوب می‌شود.

اولین نمایش داخلی فیلم «دوزیست» سال گذشته در جشنواره فجر بود که با استقبال آرای مردمی مواجه شد. همچنین محمد حسین هوشمندی طراح پوستر خارجی بوده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار