رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

در جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، مستند «با من نگاه کن»، روایتی از زندگی آیت‌الله حائری شیرازی رونمایی می‌شود. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، هشتمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «با من نگاه کن» به کارگردانی محمدرضا کریمی‌راد […]

در جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، مستند «با من نگاه کن»، روایتی از زندگی آیت‌الله حائری شیرازی رونمایی می‌شود.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، هشتمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «با من نگاه کن» به کارگردانی محمدرضا کریمی‌راد از شبکه مستند پخش خواهد شد.
این فیلم مستند، روایتی از زندگینامه و آثار آیت‌الله حائری شیرازی، امام جمعه سابق شیراز است که در آذرماه سال ۱۳۹۶ به دیدار حق شتافت. در این فیلم مستند با بسیاری از چهره‌های سرشناس سیاسی و حوزوی گفت‌وگو شده و آنان از ویژگی‌ها و فعالیت‌های آیت‌الله حائری شیرازی صحبت کردند.
آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی عضو مجلس خبرگان و امام جمعه سابق شیراز است. او از جمله شاگردان امام خمینی به شمار می‌رود و در نزد استادانی همچون آیت‌الله سیدمحمد محقق داماد و آیت‌‌الله محمدعلی اراکی درس خوانده است. از او بیش از ۲۰ عنوان کتاب به چاپ رسیده است.
این مستند که روز گذشته در شیراز رونمایی شد، در اولین اکران تلویزیونی به شبکه مستند آمده و به مناسبت سومین سالروز درگذشت او در برنامه «به اضافه مستند» رونمایی خواهد شد.
در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین خسروپناه، استاد حوزه و دانشگاه و محمدرضا کریمی‌راد، مستندساز برگزار می‌شود و موضوع این فیلم مستند مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه ۲ دی ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۳ دی ساعت ۹ و جمعه ۵ دی ساعت ۱۴ است.
«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار