رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 43 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

برنامه «تهران ۲۰» امشب شنبه سیزدهم دی، با حضور هادی خانی، معاون فناوری‌ های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور روی آنتن شبکه پنج سیما می‌ رود. به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه، به بررسی آخرین وضعیت پیشرفت سامانه جامع امور مالیاتی، تبادل اطلاعات با دستگاه‌ های اجرایی برای […]

برنامه «تهران ۲۰» امشب شنبه سیزدهم دی، با حضور هادی خانی، معاون فناوری‌ های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور روی آنتن شبکه پنج سیما می‌ رود.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، در این برنامه، به بررسی آخرین وضعیت پیشرفت سامانه جامع امور مالیاتی، تبادل اطلاعات با دستگاه‌ های اجرایی برای توسعه دولت الکترونیک و جلوگیری از فرار مالیاتی از طریق شناسایی هوشمند مودیان پرداخته می‌ شود.
مخاطبان برنامه «تهران ۲۰» می توانند پیام های خود را درخصوص موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨۶۵٠۵۵ مطرح کنند.
«تهران ۲۰» روزهای زوج با اجرای محمد دلاوری و روزهای فرد با اجرای علی مروی از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه ۵ سیما میهمان خانه‌های مردم ایران خواهد بود.
این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و سردبیری محمد محسن فیضی پور روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار