رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 43 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

فیلم سینمایی «خاک و آتش» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و تهیه کنندگی محمد قهرمانی سه شنبه ۱۶ دی از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم سینمایی «خاک و آتش» به نویسندگی هوشنگ یونسی و مهدی صباغ زاده محصول ۱۳۸۹ است که هنرمندانی چون فریبرز عرب‌نیا، […]

فیلم سینمایی «خاک و آتش» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و تهیه کنندگی محمد قهرمانی سه شنبه ۱۶ دی از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم سینمایی «خاک و آتش» به نویسندگی هوشنگ یونسی و مهدی صباغ زاده محصول ۱۳۸۹ است که هنرمندانی چون فریبرز عرب‌نیا، میترا حجار، سیداحمد نجفی، فرامرز صدیقی، جمشید جهانزاده، فرهاد قائمی مهدوی، قاسم زارع و کاظم افرندنیا در آن ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم سینمایی سه شنبه ۱۶ دی بعد از خبر ساعت ۲۴ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

قصه فیلم «خاک و آتش» به وقایع ۹۰ سال قبل برمی‌گردد که انگلیسی‌ها از مسیر هندوستان به ایران وارد می‌شوند و به بهانه احداث خطوط راه ‌آهن و تلگراف در خطه سیستان و بلوچستان به قاچاق اسلحه و ناامن کردن منطقه مشغول می‌شوند. در این جریان شخص بلوچی به نام «جی‌اند» با حمایت یک روحانی با انگلیس‌ها مبارزه می‌کند و … .

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار