رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

فیلم «بانک‌زده‌ها» به نویسندگی و کارگردانی جواد اردکانی علی‌رغم تصمیم اولیه سازندگان آن برای حضور در جشنواره ملی فیلم فجر سال ۹۹، در این رویداد سالانه حضور نخواهد داشت. مشاور رسانه‌ای فیلم «بانک‌زده‌ها» با اعلام انصراف این فیلم از حضور در جشنواره فجر ۹۹ گفت: «بانک‌زده‌ها» یک فیلم مردمی است و برای عوامل اجرایی جشنواره و زحماتی […]

فیلم «بانک‌زده‌ها» به نویسندگی و کارگردانی جواد اردکانی علی‌رغم تصمیم اولیه سازندگان آن برای حضور در جشنواره ملی فیلم فجر سال ۹۹، در این رویداد سالانه حضور نخواهد داشت.
مشاور رسانه‌ای فیلم «بانک‌زده‌ها» با اعلام انصراف این فیلم از حضور در جشنواره فجر ۹۹ گفت: «بانک‌زده‌ها» یک فیلم مردمی است و برای عوامل اجرایی جشنواره و زحماتی که درباره برگزاری آن کشیده‌اند، احترام قائل هستیم اما با وجود تلاش عوامل، فیلم به جشنواره امسال نخواهد رسید و در این جشنواره نمایش داده نخواهد شد.
طبق گزارش رسیده، فیلم «بانک‌زده‌ها» پیش از این انصراف خود را از حضور در جشنواره فجر اعلام کرده بود اما مشخص نیست چرا اسم آن در لیست فیلم‌های جشنواره امسال منتشر شده است.
بازیگران این فیلم عبارتند از نسرین مقانلو، قاسم زارع، میرطاهر مظلومی، علی انصاریان، بیژن بنفشه خواه، منوچهر زرگر، پارمیدا امید، مینا عبدی، مسعود محمودی، پروین ملکی، با معرفی الناز عبدی و با حضور و همراهی سحر قریشی در ۲ نقش‪.‬‬
منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار