رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، “فیلم سینمایی گورکن” به کارگردانی کاظم ملایی و به تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان در جدیدترین حضور بین‌المللی خود در بخش اصلی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم صوفیه منار بلغارستان به نمایش درمی‌آید. فیلم سینمایی گورکن در ماه ژانویه علاوه بر نمایش در این جشنواره، در بخش نگاه نو […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، “فیلم سینمایی گورکن” به کارگردانی کاظم ملایی و به تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان در جدیدترین حضور بین‌المللی خود در بخش اصلی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم صوفیه منار بلغارستان به نمایش درمی‌آید.

فیلم سینمایی گورکن در ماه ژانویه علاوه بر نمایش در این جشنواره، در بخش نگاه نو «هفدهمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم باهاما»، بخش مسابقه آثار سینمایی «سیزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم جیپور هند» و بخش سینمای جهان «نوزدهمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم داکا» نیز به نمایش درخواهد آمد.

«گورکن» داستان زنی به نام سوده شریف‌زادگان با بازی ویشکا آسایش است که در آستانه‌ ازدواج مجددش با یک چالش سخت مواجه می‌گردد. حسن معجونی، مهراوه شریفی‌نیا، بهنوش بختیاری، رضا بهبودی، مهدی حسینی‌نیا، سیاوش چراغی‌پور و گوهر خیراندیش از دیگر بازیگران اصلی این فیلم به شمار می‌آیند.

سیزدهمین جشنواره فیلم صوفیه منار، ۲۶ دی‌ماه ۹۹ افتتاح و به مدت دو هفته و به صورت مجازی تا ۱۲ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

توضیح عکس: “رضا بهبودی” در فیلم سینمایی گورکن

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار