رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 34 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March

فیلم مستند «فرزندان خونیار» ساخته‌ی «آرمان قلی‌پور دشتکی» به بخش مسابقه کوتاه جشنواره معتبر مستند «بیگ اسکای» آمریکا راه یافت. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جشنواره Big Sky یکی از مهمترین رویدادهای فیلم مستند جهان است که مورد تایید آکادمی اسکار هم بوده و بهترین […]

فیلم مستند «فرزندان خونیار» ساخته‌ی «آرمان قلی‌پور دشتکی» به بخش مسابقه کوتاه جشنواره معتبر مستند «بیگ اسکای» آمریکا راه یافت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جشنواره Big Sky یکی از مهمترین رویدادهای فیلم مستند جهان است که مورد تایید آکادمی اسکار هم بوده و بهترین فیلم کوتاه این جشنواره، واجد شرایط رقابت در بخش اسکار کوتاه سال بعد خواهد شد.

طبق اعلام قبلی، هجدهمین دوره جشنواره «بیگ اسکای» از ۱۹ تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ در ایالت مونتانای آمریکا برگزار خواهد شد که تا این زمان، برگزاری آنلاین در دستور کار مسئولان جشنواره قرار گرفته است.

«فرزندان خونیار» روایت دو برادر و دو خواهر بالای ٧٠ سال است که تاکنون ازدواج نکرده‌اند و مردم روستا آن‌ها را طلسم شده و نفرین شده می‌پندارند…

این فیلم محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار