رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، برنامه «خیابان ایران» هر روز در ۲ نوبت صبح ساعت ۱۰ تا ۱۱ و عصر ساعت ۱۷ تا ۱۸:۲۰ با اجرای سعید توکلی، محمد خاکساری و عباس طاهریان برای معرفی برنامه‌های نوروز سال ۱۴۰۰ شبکه یک، به طور زنده در ۶ قسمت روی آنتن می‌رود. در «خیابان ایران»، تهیه‌کنندگان و مجریان ویژه‌ […]

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، برنامه «خیابان ایران» هر روز در ۲ نوبت صبح ساعت ۱۰ تا ۱۱ و عصر ساعت ۱۷ تا ۱۸:۲۰ با اجرای سعید توکلی، محمد خاکساری و عباس طاهریان برای معرفی برنامه‌های نوروز سال ۱۴۰۰ شبکه یک، به طور زنده در ۶ قسمت روی آنتن می‌رود.

در «خیابان ایران»، تهیه‌کنندگان و مجریان ویژه‌ برنامه‌های نوروزی با حضور در استودیو، محتوای برنامه‌هایی را که قرار است در نوروز سال ۱۴۰۰ از شبکه یک روی آنتن ببرند، معرفی می‌کنند.

همچنین با توجه به اعیاد شعبانیه، از مدیحه‌سرایان و خوانندگانی که درباره اهل بیت آثاری را تولید کرده‌اند، دعوت می‌شود.

از ویژگی دیگر برنامه «خیابان ایران»، دعوت تهیه‌کنندگان و مجریان برنامه‌هایی است که در ایام شیوع کرونا ویژه برنامه‌هایی را روی آنتن برده‌اند تا با حضور در استودیو، ضمن تجلیل از آن‌ها، اتفاقاتی که در سال ۹۹ در مسیر ساخت برنامه داشتند را برای بینندگان بازگو کنند.

برنامه فردا ۲۷ اسفند میزبان عوامل مسابقه «دستپخت» و مسابقه «ایران» خواهد بود. در این برنامه ارتباطی نیز با علی ضیا گرفته می‌شود تا کم و کیف ویژه برنامه سال تحویل ۱۴۰۰ شبکه یک را برای مخاطبان بازگو کند.

ویژه برنامه «خیابان ایران» کاری از پخش شبکه یک سیما است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار