رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

تهیه‌کننده «تک‌تیرانداز» که این فیلم را در نوروز روی آنتن تلویزیون می‌برد، گفت: تصمیم داریم بازهم فیلم را برای اکران در سینما مهیا کنیم یعنی اگر کرونا اجازه دهد، فیلم را اواخر تابستان در هفته دفاع مقدس وارد اکران عمومی نیز خواهیم کرد. معاونت سیما روز گذشته از اکران چهار فیلم جدید سینمایی در جدول […]

تهیه‌کننده «تک‌تیرانداز» که این فیلم را در نوروز روی آنتن تلویزیون می‌برد، گفت: تصمیم داریم بازهم فیلم را برای اکران در سینما مهیا کنیم یعنی اگر کرونا اجازه دهد، فیلم را اواخر تابستان در هفته دفاع مقدس وارد اکران عمومی نیز خواهیم کرد.

معاونت سیما روز گذشته از اکران چهار فیلم جدید سینمایی در جدول پخش عیدانه تلویزیون خبر داد که همگی جز آثار خوب سال اخیر سینمای ایران هستند؛ نکته جالب ورود این فیلم‌ها به آنتن تلویزیون، قبل از نمایش عمومی در سینماست که می‌تواند اتفاقی تازه باشد.

«تک‌تیرانداز» ساخته علی غفاری که در جشنواره فجر ۹۹ توانست جایزه «بهترین فیلم از نگاه ملی» این رویداد را بدست آورد، قرار است در جمع آثار اعلام‌شده طی روزهای آینده روانه آنتن تلویزیون شود. این فیلم دفاع مقدسی روایتی از حضور حماسی شهید عبدالرسول زرین، چهره شاخص و تک‌تیرانداز دوران دفاع مقدس است که با نقش‌آفرینی کامبیز دیرباز همراه شده است.

فیلم هدیه ما باشد به همه مردم

ابراهیم اصغری، تهیه‌کننده «تک‌تیرانداز» درباره این اتفاق و پخش فیلم در تلویزیون به خبرنگار آنا گفت: ما طبق برنامه‎ریزی که با بنیاد روایت فتح داشتیم، قرار گذاشتیم تا فیلم را به عنوان عیدی به مردم بدهیم تا در ایام نوروز ابتدا روی آنتن تلویزیون برود. فیلم هدیه ما به مردم باشد تا حتی دو ساعت هم که شده حالشان کمی بهتر شود.

وی افزود: «تک‌تیرانداز» فیلمی قهرمان‌محوری است که با توجه به سیاستگذاری بنیاد روایت فتح، لازم دیدیم با توجه به شرایط امروز کشور و قهرمان‌محوری آن، به شکل گسترده‌تر در اختیار عموم قرار گیرد تا همه از دیدنش لذت ببرند. فراموش نکنیم که قهرمان این فیلم شهید بزرگی است که مردم آنان را دوست دارند.

بسیج به‌حق خودش را خادم ملت می‌داند

اصغری همچنین گفت: در این اوضاع کرونایی و شرایط بد اقتصادی چه بهتر از اینکه بتوان کمی دل مردم را خوشحال کرد؛ ضمن اینکه سازمان بسیج خودش را به‌حق، خادم مردم می‌داند بنابراین ترجیح داد با این فیلم درحد دو ساعت هم که شده، کاری کند که خانواده‌ها لحظات شادتری داشته باشند.

تهیه‌کننده «تک‌تیرانداز» همچنین اعلام کرد؛ البته ما تصمیم داریم بازهم فیلم را برای اکران در سینما مهیا کنیم یعنی اگر شرایط کرونایی اجازه دهد، این فیلم را اواخر تابستان و همزمان با هفته دفاع مقدس در سینماها و اکران عمومی نیز خواهیم داشت. بالاخره برخی دوست دارند چنین فیلم‌هایی را روی پرده عریض ببینند و از دیدنش لذت ببرند.

اکران در سینما و آنلاین نیز در راه است

اصغری در عین حال گفت: از آنجا که هدف ما توزیع و اکران گسترده این فیلم قهرمان‌محور دفاع مقدسی است، تلاش می‌کنیم به جز اکران سینما، شرایط اکران آنلاین نیز فراهم شود که این مرحله آخر توزیع فیلم خواهد بود.

لازم به توضح است که «تک‌تیرانداز» با نقش‌آفرینی کامبیز دیرباز به روایتی از حضور حماسی شهید عبدالرسول زرین، تک‌تیرانداز شاخص دوران دفاع مقدس می‌پردازد که در بنیاد فرهنگی روایت فتح به تولید رسیده است.

امیررضا دلاوری، علی رضا کمالی، عبدالرضا نصاری، حسین شریفی، حسین پوریده و اسماعیل خلج از بازیگرانی هستند که در این فیلم جلوی دوربین رفته‌اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «تک‌تیرانداز ایرانی کابوسی برای افسران و ارتش ارتش بعث شده است. صدّام شخصاً برای سر او جایزه تعیین می‌کند. مزدوران و زبده‌ترین نیروهای ارتش بعث عازم ماموریت می‌شوند تا دستور رسمی صدام عملی شود … .»

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار