رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

با آغاز سال ۱۴۰۰ و عید نوروز، شبکه ورزش سیما از برنامه‌ای جدید با عنوان «باشگاه» رونمایی کرد. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این برنامه با اجرای «مصطفی امامی» قرار است مشوق و راهنمایی افراد برای انجام ورزش ارزان در منزل باشد و آن‌ها را تا رسیدن به تناسب اندام […]

با آغاز سال ۱۴۰۰ و عید نوروز، شبکه ورزش سیما از برنامه‌ای جدید با عنوان «باشگاه» رونمایی کرد.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این برنامه با اجرای «مصطفی امامی» قرار است مشوق و راهنمایی افراد برای انجام ورزش ارزان در منزل باشد و آن‌ها را تا رسیدن به تناسب اندام راهنمایی کند.

هدف اصلی این برنامه، تمرکز بر روی سه موضوع سبک زندگی، ورزش ارزان و تغذیه سالم است تا در شرایط کرونایی که بسیاری از افراد از حضور در باشگاه‌ها و محیط‌های ورزشی اجتناب می‌کنند، راه حل‌هایی برای تمرین در منزل را به آن‌ها پیشنهاد دهد.

دعوت و گفتگو با ورزشکاران، انجام الگوهای تمرین در منزل، ارائه‌ مشاوره تغذیه و سلامت و برگزاری مسابقه بین بینندگان برنامه از جمله بخش‌های این برنامه به شمار می‌رود.

این برنامه با استفاده از یک سبک متفاوت برنامه‌سازی با عنوان «بهینه سازی» قصد دارد تا به افرادی که از عدم تحرک، پرخوری و اضافه وزن رنج می‌برند، کمک کند تا به شرایط ایده‌آل برسند.

برنامه «باشگاه» در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۱ صبح به روی آنتن می‌رود.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار