رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April
اکران فیلم سینمایی «منشی مخصوص من» تکذیب شد

توضیح تهیه‌کننده فیلم «منشی مخصوص من» درباره اکران اثر

به گزارش ایلنا، فرشید فلاحی (تهیه‌کننده فیلم سینمایی «منشی مخصوص من») اکران آنلاین این فیلم را تکذیب کرده و اعلام کرد: این فیلم مدت شش سال هست که با بی‌تدبیری‌ها و حاشیه‌سازی‌های کارگردان از اکران و پخش ممنوع شده است. وی در توضیحی که به ایلنا ارسال کرده، آورده است: بنده هیچگونه اجازه یا فعالیتی […]

به گزارش ایلنا، فرشید فلاحی (تهیه‌کننده فیلم سینمایی «منشی مخصوص من») اکران آنلاین این فیلم را تکذیب کرده و اعلام کرد: این فیلم مدت شش سال هست که با بی‌تدبیری‌ها و حاشیه‌سازی‌های کارگردان از اکران و پخش ممنوع شده است.

وی در توضیحی که به ایلنا ارسال کرده، آورده است: بنده هیچگونه اجازه یا فعالیتی را در این خصوص به هیچ شخص یا نهادی نداده‌ام و تا زمانی که کارگردان این فیلم تمامی هزینه فیلم و تمامی خسارت‌های آن را جبران نکند همچنان ادامه شکایت داده و می‌دهم. در حال حاضر هم توسط وکیل اینجانب پیگیری قضایی و قانونی ادامه دارد.

در این فیلم کمدی که در شش سال گذشته در توقیف به سر برده، بازیگرانی همچون حسام نواب‌صفوی، سیروس گرجستانی، ساناز سماواتی، مجید شهریاری، سپیده ذاکری، شهرام تیموریان، سیاوش قاسمی، ساناز نامدوست، اردشیر کاظمی، امیرحسین داودی و با معرفی هاوار قاسمی ایفای نقش کرده‌اند.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار