رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

رئیس رسانه ملی درگذشت محمد ابوالحسنی تهیه کننده و هنرمند عرصه سینما و انیمیشن را تسلیت گفت. به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، علی عسکری رئیس رسانه ملی با صدور پیامی، درگذشت محمد ابوالحسنی هنرمند نام‌آشنا در عرصه پویانمایی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: «انالله و انا الیه راجعون […]

رئیس رسانه ملی درگذشت محمد ابوالحسنی تهیه کننده و هنرمند عرصه سینما و انیمیشن را تسلیت گفت.

به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، علی عسکری رئیس رسانه ملی با صدور پیامی، درگذشت محمد ابوالحسنی هنرمند نام‌آشنا در عرصه پویانمایی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«انالله و انا الیه راجعون

ویروس کرونا در نخستین روزهای بهار، داغ عزیز هنرمندی را بر دل‌ها گذاشت که نام آشنایی در عرصه پویانمایی کشور بود. درگذشت محمد ابوالحسنی، از تهیه کنندگان با سابقه هنر پویانمایی را تسلیت عرض می‌کنم.

آن هنرمند همواره نقشی پویا در تولیدات پویانمایی داشت و آثار ماندگار فراوانی خلق کرد که علاوه بر خنده و نشاط، مخاطب را به تفکر فرو می‌برد. «شوخی شوخی» شبکه سه سیما که هم اکنون روی آنتن رسانه ملی است، جدیدترین اثر ابوالحسنی عزیز بود که در آن با استفاده از تجربیات پویانمایی، کاری متفاوت در حوزه عروسکی تولید کرد و توانست مخاطب را با خود همراه کند.

از درگاه خداوند تعالی برای آن فقید سعید، علو درجات و برای بازماندگان، به ویژه خانواده محترم و همکاران هنرمند او صبر و اجر مسئلت دارم.»

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار