رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

شانزدهمین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز» امشب (چهارشنبه ۱۱ فروردین‌ماه) حوالی ساعت ۲۱ به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی برنامه، بهروز افخمی فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون مهمان شانزدهمین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز» شبکه پنج سیما است که […]

شانزدهمین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز» امشب (چهارشنبه ۱۱ فروردین‌ماه) حوالی ساعت ۲۱ به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی برنامه، بهروز افخمی فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون مهمان شانزدهمین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز» شبکه پنج سیما است که امشب (چهارشنبه ۱۱ فروردین‌ماه) حوالی ساعت ۲۱ به صورت زنده روز آنتن می‌رود.

این برنامه که از ۲۶ اسفندماه آغاز شده و تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد، به تهیه‌کنندگی کاوه امیری جاوید و کارگردانی علی خسروی تولید و پخش می‌شود و وحید رونقی و زینب پورابراهیم میزبان‌های قسمت‌های کنونی برنامه هستند.

«نوروزترین نوروز» به سردبیری و نویسندگی فرزانه پزشکی فضایی شاد و پر از موسیقی دارد که با قصه‌هایی از سراسر ایران و با نگاهی به صد سال گذشته در آخرین نوروز قرن ۱۴ هجری شمسی ساخته و روانه آنتن شده و شامل بخش‌های مختلفی با موضوعات متنوع از جمله مرور مهم‌ترین رویدادهای قرن، ایران‌گردی، مشاهیر، موسیقی زنده و بخش‌های شاد و متنوع دیگر است.

چهره‌های شاخص موسیقی، سینما و تلویزیون، ورزش، سیاست و … مهمان قسمت‌های مختلف این برنامه هستند.

مخاطبان و علاقه‌مندان «نوروزترین نوروز» می‌توانند خبرها، آیتم‌ها، ویدیوها و همچنین بخش‌هایی از پشت صحنه این برنامه را پس از پخش هر قسمت در صفحه اینستاگرام «نوروزترین نوروز» به نشانی norooztarinnorooz مشاهده و دنبال کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار