رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

پروژه مستند سینمایی «خانه خاموش» به فهرست چهار پروژه برگزیده بخش «راف کات» پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند «ویزیون دو ریل» در کشور سوییس راه یافت. فیلم مستند خانه خاموش به کارگردانی فرناز و محمدرضا جورابچیان و تهیه کنندگی الهه نوبخت در بخش «راف کات» پنجاه و دومین جشنواره بین‌الملی فیلم مستند «ویزیون دو ریل» سوییس پذیرفته شد. این فیلم که […]

پروژه مستند سینمایی «خانه خاموش» به فهرست چهار پروژه برگزیده بخش «راف کات» پنجاه و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند «ویزیون دو ریل» در کشور سوییس راه یافت.

فیلم مستند خانه خاموش به کارگردانی فرناز و محمدرضا جورابچیان و تهیه کنندگی الهه نوبخت در بخش «راف کات» پنجاه و دومین جشنواره بین‌الملی فیلم مستند «ویزیون دو ریل» سوییس پذیرفته شد.

این فیلم که تولید آن بیش از چهار سال به طول انجامیده به عنوان نماینده ایران در این دوره از رقابت‌های تولید فیلم مستند در این رویداد اروپایی پذیرفته شده است.

در این بخش تنها چهار پروژه محصول مشترک از کشورهای آمریکا، مکزیک، برزیل، کامرون، بلژیک، آفریقای جنوبی، فیلیپین و ایران انتخاب شده‌اند.

خانه خاموش پرتره خانواده‌ ای تهرانی است که زندگی آنها در چند دهه به تصویر کشیده می‌شود.

فرنار و محمدرضا جورابچیان پیش از این، فیلم مستند اعتراض وارد نیست را کارگردانی و تهیه کرده بودند.

جشنواره فیلم مستند «ویزیون دو ریل» سوییس گفته می شود، تنها جشنواره مستند کشور سوییس و یکی از مهمترین جشنواره های مستند جهان است که امسال پنجاه و دومین دوره آن از تاریخ۱۵ آوریل تا ۲۵ آوریل (۲۶فروردین الی۵ اردیبهشت به صورت آنلاین و با پذیرش تعداد محدودی میهمان برگزار می‌شود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار