رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 30 خبر


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September
در پی اعلام وضعیت قرمز کرونایی؛

فیلمبرداری «تفریق» متوقف شد

مانی حقیق ادامه فیلمبرداری تازه‌ترین پروژه سینمایی خود را با توجه به گسترش شیوع کرونا در شهر تهران به طور موقت به تعویق انداخت. با گذشت یک ماه از فیلمبرداری فیلم «تفریق» به کارگردانی مانی حقیقی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی، با توجه به گسترش شیوع کرونا در شهر تهران و اعلام سازمان سینمایی مبنی بر […]

مانی حقیق ادامه فیلمبرداری تازه‌ترین پروژه سینمایی خود را با توجه به گسترش شیوع کرونا در شهر تهران به طور موقت به تعویق انداخت.

با گذشت یک ماه از فیلمبرداری فیلم «تفریق» به کارگردانی مانی حقیقی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی، با توجه به گسترش شیوع کرونا در شهر تهران و اعلام سازمان سینمایی مبنی بر لزوم توقف تولیدات سینمایی در شهرهای قرمز، فیلمبرداری این فیلم به طور موقت متوقف شد.

فیلمبرداری «تفریق» با بازی نوید محمدزاده و ترانه علیدوستی از اسفند سال گذشته آغاز شد و بعد از پایان وضعیت قرمز کرونا در تهران پیگیری می‌شود.

عوامل «تفریق» عبارتند از؛ کارگردان : مانی حقیقی، نویسندگان :امیررضا کوهستانی – مانی حقیقی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان : علیرضا شمس شریفی، مدیر فیلمبرداری : مرتضی نجفی، طراح صحنه : محسن نصرالهی، طراح گریم : ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری : رشید دانشمند، طراح لباس : ندا نصر، مجری طرح : مهدی بدرلو، تهیه کننده : مجید مطلبی

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار