رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۴ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 22 September

همزمان با دور جدید اکران فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد مجموعه پوسترهای شخصیت محور این فیلم رونمایی و منتشر شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم، دور جدید اکران فیلم لاله به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی پروانه پرتو و تورج منصوری از عید فطر در سینماها آغاز شد. […]

همزمان با دور جدید اکران فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد مجموعه پوسترهای شخصیت محور این فیلم رونمایی و منتشر شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی فیلم، دور جدید اکران فیلم لاله به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی پروانه پرتو و تورج منصوری از عید فطر در سینماها آغاز شد.
همزمان با اکران این فیلم مجموعه پوسترهای شخصیت محور فیلم که توسط عرفان بهکار طراحی شده رونمایی و منتشر شد. «لاله» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.
سارا امیری، سام قریبیان، امیر علی دانایی، ایرج نوذری، میترا حجار، نیکی کریمی، لیلا اوتادی، پیام اینالویی، همایون ارشادی، محمد صادقی، ژوبین رهبر، نیکولاس گولک از جمله بازیگران فیلم لاله هستند. فیلم لاله روایتی از زندگی لاله صدیق قهرمان اتومبیلرانی است.
اکران این فیلم که نوروز ۱۴۰۰ روی پرده رفته بود، به دلیل تعطیلی سینماها متوقف شد و با بازگشایی سینماها در آستانه عید فطر، ادامه پیدا کرده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار