رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

کارگردان فیلم سینمایی «سه روز و سه قتل» بیان کرد هنوز تصمیمی برای اکران این فیلم گرفته نشده است. مسعود امینی تیرانی کارگردان و فیلمبردار سینما با اشاره به فیلم سینمایی «سه روز و سه قتل» گفت: در حال حاضر تصمیم جدی برای زمان و یا چگونگی اکران این فیلم سینمایی نگرفته‌ایم و برنامه مشخصی […]

کارگردان فیلم سینمایی «سه روز و سه قتل» بیان کرد هنوز تصمیمی برای اکران این فیلم گرفته نشده است.
مسعود امینی تیرانی کارگردان و فیلمبردار سینما با اشاره به فیلم سینمایی «سه روز و سه قتل» گفت: در حال حاضر تصمیم جدی برای زمان و یا چگونگی اکران این فیلم سینمایی نگرفته‌ایم و برنامه مشخصی برای آن نداریم.
وی ادامه داد: پیش از این قرار بود «سه روز و سه قتل» در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شود، اما با شرایط فعلی که در حوزه نمایش بوجود آمده است، این مساله هم هنوز مشخص نیست.
این کارگردان سینما تاکید کرد: منتظر هستیم شرایط اکران کمی به حالت طبیعی باز گردد تا بتوانیم برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای آن داشته باشیم.
امینی تیرانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: در حوزه فیلمبرداری نیز قراردادهایی دارم که منتظر هستم کمی شرایط کرونا بهتر شود تا بتوانیم این پروژه‌ها را جلوی دوربین ببریم.
«سه روز و سه قتل» براساس یک اتفاق واقعی است که درباره ۳ قتل است که در سه روز رخ داده است.
در این فیلم بازیگرانی چون بهناز جعفری، حمید پورآذری، شادی کرم رودی، سونیا سنجری، میلاد رحیمی، سهند کبیری و امیر شکرگزار حضور دارند.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار