رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June
  • جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
  • کد خبر : 67979
  • تئاتر
  • چاپ خبر : پرداختن به معضل ماشین خواب‌ها در تئاتر
«۶۲۷» پاییز اجرا می‌شود

پرداختن به معضل ماشین خواب‌ها در تئاتر

شهرام گیل آبادی قصد دارد نمایشنامه «۶۲۷» را که به موضوع پدیده جدید ماشین خواب ها در شهرهای بزرگ ایران می پردازد، پاییز ۱۴۰۰ در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببرد. شهرام گیل آبادی نویسنده و کارگردان تئاتر که پیش از این نمایش‌هایی اجتماعی از جمله «عاشقانه‌های خیابان» را با موضوع زنان کارتن خواب روی صحنه […]

شهرام گیل آبادی قصد دارد نمایشنامه «۶۲۷» را که به موضوع پدیده جدید ماشین خواب ها در شهرهای بزرگ ایران می پردازد، پاییز ۱۴۰۰ در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه ببرد.

شهرام گیل آبادی نویسنده و کارگردان تئاتر که پیش از این نمایش‌هایی اجتماعی از جمله «عاشقانه‌های خیابان» را با موضوع زنان کارتن خواب روی صحنه برده بود، درباره جدیدترین فعالیت خود در زمینه نگارش و کارگردانی اثری نمایشی در سال ۱۴۰۰، گفت: نمایشنامه «۶۲۷» را نوشته‌ام که محمد چرمشیر نیز در اصلاح و نگارش آن با من همکاری کرد. این نمایشنامه نیز همچون آثار قبلی‌ام موضوعی اجتماعی دارد.

وی درباره موضوع نمایشنامه «۶۲۷» توضیح داد: این نمایش درباره پدیده جدید ماشین خواب‌ها است که در شهرهای بزرگ ایران شکل گرفته است. در این پدیده افراد برای کار به شهرهای بزرگ می‌روند و به جای خانه در خودروی خود زندگی را سپری می‌کنند.

گیل آبادی با بیان اینکه این نمایش دارای ۲ شخصیت زن و مرد است، درباره زمان و مکان اجرای «۶۲۷» یادآور شد: برای اجرا در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر نوبت اجرا دارم و در صورتی که شرایط کرونایی بهبود پیدا کند و به پایان برسد، این نمایش را پاییز سال جاری در سالن سمندریان روی صحنه خواهم برد.

این هنرمند عرصه تئاتر در پایان درباره دیگر فعالیت خود گفت: تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی «مهمانی از کارائیب» به کارگردانی بهزاد فراهانی را بر عهده داریم که به زودی ساخت آن آغاز می‌شود. این فیلم یک ملودرام عاشقانه است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار