رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

پیروز حناچی شهردار تهران همزمان با نخستین روز برگزاری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور در پردیس سینمایی چارسو از این رویداد بازدید کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، پیروز حناچی شهردار تهران عصر امروز چهارشنبه ۵ خرداد مهمان پردیس چارسو، محل برگزاری سی‌وهشتمین جشنواره […]

پیروز حناچی شهردار تهران همزمان با نخستین روز برگزاری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور در پردیس سینمایی چارسو از این رویداد بازدید کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، پیروز حناچی شهردار تهران عصر امروز چهارشنبه ۵ خرداد مهمان پردیس چارسو، محل برگزاری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر شد و از نزدیک در جریان برگزاری این رویداد سینمایی قرار گرفت.

محمدمهدی عسگرپور دبیر سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، امیر اسفندیاری معاون دبیر و شادمهر راستین مدیر باشگاه هواداران و میثم مزلقانی مدیر اجرایی جشنواره در این بازدید حضور داشتند.

حناچی که در نخستین روز جشنواره سی‌وهشتم به پردیس چارسو آمد، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این جشنواره، از نمایشگاه پوسترهای دهه ۶۰ و ۷۰ سینمای ایران و پوسترهای سینمایی کوبایی که در طبقه هفتم پردیس چارسو در حال برگزاری است، دیدن کرد.

در جریان این بازدید، امیر اسفندیاری به ارائه توضیحاتی درباره این نمایشگاه و پوسترهای به نمایش درآمده در آن پرداخت.

در این بازدید محمدمهدی عسگرپور به همراه پیروز حناچی و امیر اسفندیاری از پوستر این نمایشگاه رونمایی کردند.

گفتگو و تبادل نظر با محمدمهدی عسگرپور، دبیر این رویداد سینمایی، پایان‌بخش بازدید پیروز حناچی از جشنواره سی‌وهشتم بود.

سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار