رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

آزاده صمدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون فیلم‌های «پدر» و «شنا تا به آنجا که آبی شود دریا» را در دومین روز از سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، آزاده صمدی از مهمانان ویژه این رویداد، در دومین روز برگزاری […]

آزاده صمدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون فیلم‌های «پدر» و «شنا تا به آنجا که آبی شود دریا» را در دومین روز از سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، آزاده صمدی از مهمانان ویژه این رویداد، در دومین روز برگزاری به معرفی فیلم‌های سینمایی «پدر» و «شنا تا به آنجا که آبی شود دریا» پرداخت. «پدر» عنوان فیلمی از کریستینا گروزوا و پیتر والچانف از بلغارستان و «شنا تا به آنجا که آبی شود دریا» عنوان اثری از جیا ژانگ که محصول چین است.

آزاده صمدی متولد سال ۱۳۵۷ و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است که بازی در فیلم های «سیزده»، «آفریقا»، «گاهی»، «ارغوان»، «طبقه حساس»، «سراسر شب» و… را در کارنامه کاری خود دارد.

سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران، در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار