رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

سومین شماره از بولتن چند رسانه‌ای سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با گزارش‌هایی از اتفاقات و حواشی روز دوم منتشر و در سایت جشنواره بارگذاری شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، سومین بولتن چند رسانه‌ای سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان […]

سومین شماره از بولتن چند رسانه‌ای سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با گزارش‌هایی از اتفاقات و حواشی روز دوم منتشر و در سایت جشنواره بارگذاری شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، سومین بولتن چند رسانه‌ای سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

این شماره از نشریه روزانه جشنواره که با عکسی از جریان بازدید سیدرضا میرکریمی همراه با محمدمهدی عسگرپور دبیر دوره سی‌وهشتم، از کاخ جشنواره همراه است، گزارش‌ها و اخبار روز دوم، مصاحبه میرکریمی با تیتر «جشنواره جهانی از هفت‌خوان عبور کرد»، آیین معرفی فیلم‌ها توسط سینماگران مطرح، شرح مختصری بر مسترکلاس‌ها، مصاحبه فیلمسازان حاضر در جشنواره، یادداشت‌هایی خواندنی از منتقدان و کارشناسان و گزارش تصویری روز دوم را دربرمی‌گیرد.

بولتن چندرسانه‌ای جشنواره سی‌وهشتم که به صورت روزانه منتشر می‌شود، از طریق بسترهای مجازی ارتباط با جشنواره در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

شماره سوم بولتن جشنواره جهانی فجر را در اینجا دریافت کنید.

سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران، در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار