رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

نمایندگان بیش از ۷۵ جشنواره مهم در بازار فیلم سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فجر حضور دارند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، نمایندگان جشنواره‌های آنتالیا، گلدن اپریکوت، باتومی، بی اف آی لندن، جشنواره فیلم بوسان، کارتاژ، چنای، شیکاگو، داکا، دوبلین و ده‌ها جشنواره مهم در بازار فیلم سی‌و‌هشتمین […]

نمایندگان بیش از ۷۵ جشنواره مهم در بازار فیلم سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فجر حضور دارند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، نمایندگان جشنواره‌های آنتالیا، گلدن اپریکوت، باتومی، بی اف آی لندن، جشنواره فیلم بوسان، کارتاژ، چنای، شیکاگو، داکا، دوبلین و ده‌ها جشنواره مهم در بازار فیلم سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فجر حضور دارند.

شرکت‌های پخش می‌توانند بدون پرداخت هزینه رجیستری و حق ورود، فیلم خود را برای صاحبان این جشنواره‌های مهم بین‌المللی معرفی کنند.

بازار فیلم سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از روز ۵ خرداد کار خود را آغاز کرده و در این مدت بیش از هزار قرار ملاقات میان شرکت‌کنندگان در این بازار تنظیم شده است.

سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران، در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار