رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

انیمیشن «پر» به کارگردانی صادق جوادی درباره تغییر زندگی پدر و پسری فقیر در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی و ارتباطات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، صادق جوادی که با انیمیشن «روباه» موفق به حضور در جشنواره‌ها و کسب جایزه از برخی جشنواره […]

انیمیشن «پر» به کارگردانی صادق جوادی درباره تغییر زندگی پدر و پسری فقیر در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی و ارتباطات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، صادق جوادی که با انیمیشن «روباه» موفق به حضور در جشنواره‌ها و کسب جایزه از برخی جشنواره های بین‌المللی شد، درباره جدیدترین اثر خود توضیح داد: «پر» داستان پدر و پسری فقیر است که از راه شرط‌بندی روزگار می‌گذرانند و هر روز وضعیت‌شان بدتر می‌شود تا اینکه پای پیرمردی غیرعادی به زندگی آن‌ها باز می‌شود و همه چیز تغییر می‌کند، اما نه آن‌طور که انتظار دارند.

وی در مورد روند تولید این اثر بیان کرد: در حال حاضر پنج دقیقه از این پروژه ۱۰ دقیقه‌ای آماده است و اگر مشکل خاصی پیش نیاید برای آبان ۱۴۰۰ آماده نمایش خواهد بود. تکنیک این انیمیشن، دوبعدی کلاسیک است که با کمک از نرم افزار تی وی پینت انجام می‌شود.

به گفته او، عوامل تولید انیمیشن «پر» عبارتند از نویسنده، کارگردان، تهیه کننده و انیماتور: صادق جوادی، موسیقی: بهنام معیریان، طراحی و اجرای بک گراند و فضا: سارا صابری فومنی، طراحی و اجرای رنگ: مهدیس نوشیروانی تهرانی، طراحی صدا و صدا گذاری: زهره علی اکبری، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار