رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

عوامل و بازیگران فیلم «میجر» در نشست خبری روز ششم از سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به سؤالات اصحاب رسانه پاسخ می‌دهند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، نشست خبری فیلم سینمایی «میجر» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدی‌پور، روز دوشنبه ۱۰ خرداد از ساعت ۱۵، در […]

عوامل و بازیگران فیلم «میجر» در نشست خبری روز ششم از سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به سؤالات اصحاب رسانه پاسخ می‌دهند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، نشست خبری فیلم سینمایی «میجر» به نویسندگی و کارگردانی احسان عبدی‌پور، روز دوشنبه ۱۰ خرداد از ساعت ۱۵، در گذر اجتماعات پردیس سینمایی چارسو واقع‌در طبقه هفتم برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان «میجر» آمده است: ورود یک سگ ردیاب آلمانی به اسکله گمرک که به‌هیچ‌وجه من ‌الوجوه قابل مذاکره و معامله نیست، نظم شهر را به هم ریخته است.

حمید فرخ‌نژاد به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده این فیلم را همراهی می‌کند و شهرزاد شاه‌کرمی اجرا و کارشناسی این نشست را برعهده دارد.

سی‌و‌هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده سینما در تهران، در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار