رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

نخستین قسمت از مجموعه‌ مستند «تهران ۱۴» به کارگردانی داود مرادیان روز پنجشبه ۱۳ خرداد روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، نخستین قسمت از مجموعه‌ مستند «تهران ۱۴» به تهیه کنندگی سمیه عظیمی ستوده و کارگردانی داود مرادیان روز پنجشبه ۱۳ خرداد روی آنتن شبکه پنج […]

نخستین قسمت از مجموعه‌ مستند «تهران ۱۴» به کارگردانی داود مرادیان روز پنجشبه ۱۳ خرداد روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، نخستین قسمت از مجموعه‌ مستند «تهران ۱۴» به تهیه کنندگی سمیه عظیمی ستوده و کارگردانی داود مرادیان روز پنجشبه ۱۳ خرداد روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

مستند «تهران ۱۴» روایتی داستانی و متفاوت از رویدادهای مهم تهران در قرن اخیر است و قصد دارد بینندگان را با مهم‌ترین بناهای ایران و تهران بیش از پیش آشنا کند.

هدف این مستند که در فصل اول ویژه انتخابات تولید شده است، علاوه بر پرداختن به اماکن مهم شهر تهران، روایتگر داستان‌ها و رویدادهایی است که این اماکن را حائز اهمیت می کند.

در این فصل از مستند، روند برگزاری انتخابات در تاریخ ایران، تاسیس و انحلال مجلس مشروطه، به قدرت رسیدن رضاشاه و بی اهمیت شدن مجلس بر اثر بی توجهی به خواسته های مردم، به صورت روایی و داستانی تصویر می شود.

مستند «تهران ۱۴» محصول گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از پنجشنبه ۱۳ خرداد، هر هفته ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار