رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

با حکم معاون صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، جواد تشکری به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب شد. در  حکم معاون صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران آمده است: با توجه به پیشینه و تجربیات ارزشمند جنابعالی در رسانه با این حکم به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب می‌شوید. راهپیمایی بزرگ اربعین بزرگترین گردهمایی جهانی […]

با حکم معاون صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران، جواد تشکری به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب شد.

در  حکم معاون صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران آمده است: با توجه به پیشینه و تجربیات ارزشمند جنابعالی در رسانه با این حکم به عنوان مدیر رادیو اربعین منصوب می‌شوید.

راهپیمایی بزرگ اربعین بزرگترین گردهمایی جهانی و جلوه‌ای از بهشت ظهور امام عصر (عج) و حرکتی مبتنی بر عشق و عاطفه و عقل و ایمان و اعتقاد قلبی است که صلح، صفا، صمیمیت، مواسات بین مردم و ایثار و فداکاری را به همراه داشته و زمینه ساز حضور نسل سوم و چهارم انقلاب و وحدت بین مذاهب و فرق اسلامی است.

از این روی، از جناب عالی انتظار دارم ضمن بهره‌گیری تمام توانمندی‌ها در تولید و پخش برنامه‌های رادیویی در خور این آئین با شکوه و پوشش این رخداد عظیم و تاریخ ساز، به بازشناسی مفهوم عاشورا و اربعین و همچنین تبیین پیام‌های آن و استخراج مفاهیم ناب حسینی در انطباق با عصر حاضر با بهره گیری از کلام علما و دانشمندان اقدام نمائید.

موفقیت جنابعالی و همکاران گرامی‌تان را در برپایی و پشتیبانی هر چه با شکوهتر این آئین حسینی از خداوند بزرگ خواهانیم.

علی بخشی زاده
معاون صدای سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی

منبع: میزان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار